reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O ktorej zasypiaja wasze dzieci?????

reklama
Jak zaliczy drzemkę,e to od 22 do 7. A jak nie zaliczy to od 8 do 8. Stanowczo wole ten drugi wariant :tak:, ale niestety często nie mam wpływu na spanie w ciągu dnia...
 
Łukaszek śpi od 19-19.30 do 6-630, ze średnio 4 pobudkami:szok::szok::-( rzadko zdarza się że jak obudzi się o 6 to jeszcze dosypia do 8 po półgodzinnej zabawie. W dzień ma jedną drzemkę około 11.30 trwającą 1-1,5 godz. Ogólnie zachowuje się jakby się wysypiał, czego nie można powiedzieć o mnie:no::no::no:
 
Moja Viki zwykle ma drzemke w ciagu dnia okolo 1,5.h.a wieczorem idzie spac zwykle o 9 i spi do 7,30 z tym ze czesto sie jeszcze przebudza w nocy ale zwykle jak dostanie piciu zasypia z powrotem.
 
Moja 2,5 roczna Justysia nie śpi już w dzień.Zasypia o 19:30.Tatuś pracuje na zmiany,więc wraca różnie.Justysia jak jest zmęczona,poprostu mówi,że chce jej się spać i kładzie się do łóżka
 
reklama
Do góry