reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O ktorej zasypiaja wasze dzieci?????

majulek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2007
Postów
47
Witam. Mam pytanko. O ktorej kladziecie spac swoje pociechy i o ktorej zasypiaja. Nasza Maja ma 21 mcy i ostatnio chodzi spac miedzy godz 22 a 24. Co sie z tym wiaze wstaje okolo godz 10 nieraz nawet o 11. Jeszcze niedawno chodzila spac o 20-21 i wstawala o 8-9 rano. Jednk teraz tatus Mai bardzo dlugo pracuje, wychodzi o 5 rano i wraca okolo godz 20. Nie wiem ale wydaje mi sie ze poprostu teskni za tata i musi sie z nim wyszalec do tej 22 conajmniej.
W sumie to dla mnie dobrze bo sie wyspie ale nie wiem czy to tak zdrowo. Zaznacze ze Maja spi w dzien okolo 2 godz.
Pozdrawiam
 
reklama
Moja córka skończyła 14 miesięcy. Zasypia między 21 a 23 wstaje między 7 a 8.30. Wciągu dnia też przesypia 2 godziny. W nocy budzi się po 2-3 razy. Więc za dużo nie przesypia i ja rzem z nią tez nie.:-(
 
Moja Klaudia kładzie się między 19 a 19.30
zasypia w ciągu piętnastu minut, budzi się ok 7 rano, w dzień nie śpi już wcale. Mojego męża też często nie ma do późna ale mimo wszystko i tak ją kładę. czasem trochę protestuje ale i tak zasypia szybciutko.
Myślę że twoja Maja śpi wystarczająco długo a o której zasypia to już nie ma takiego znaczenia. Na pewno to że tata przychodzi do domu późno ma wpływ na to o której ona zasypia, bo to jest bardzo ekscytujące dla malucha jak tata wraca po całodziennej nieobecności.
 
Moja Jula chodzi spać około 21 i wstaje o 7 rano w dzień też przesypia około 2-3 godzin.Jeszcze niedawno chodziła spać po dobranocce a wstawała o 6.
 
Mój Oliwierek nie śpi w dzień w ogóle już od kilku miesiecy. A chodzi spać o 19 i śpi najczęsciej do 8 czasami do 9, więc nie jest źle. wieczorkiem mam troszke czasu dla siebie
 
Mój synek idzie spać między 20-tą a 21-ą. Wstaje po 7. W ciagu dnia śpi od 1 do 2 godzin, choć ostatnio buntuje się przeciwko spaniu w dzień. Jest śpiacy, a nie chce isć spać. Na szczęście dzisiaj udało mi się go wreszcie położyć i mogę posiedzieć przy komputerku.
 
Karolinka zasypia około godziny 20 - 20.30 i spi zazwyczaj do 7.30, czasem dłużej, w dzień śpi około 1,5 godzinki :tak:
 
reklama
Moj kacperek ma 2 latka i 10 miesiecy i tez chodzi spac miedzy 19 a 19.45 i budzi sie kolo 7 albo 8.wiec nie jest najgorzej.W dzien nie spi wcale juz od dluzszego czasu a moglby bo bym miala troche odpoczynku:-).
 
Do góry