reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O mamusiach grudniowych

hejka ja tez sie witam:-)

Od pół roku mamy tu małą Goldenkę która powoli przyzwyczaja się do roli opiekunki naszej małej córeczki Karolinki, która miała przyjść na świat dopiero po 5 stycznia 2009 ale z przyczyn od nas niezależnych pojawiła się w przeddzień Wigilii wyciągnięta brutalnie podczas cc :tak:
no to jak u mnie...termin 05.01.09, urodzilam 23.12.08, porod sn wywolywany przez malowodzie...dzien pozniej moglobybyc nieciekawie...
 
reklama
Witam Mamusie :)

Czytam to forum od dawna ale piszę dopiero teraz.
Jestem mamą Kamilka. Miałam termin na 13.12.2008, urodziłam 08.12.2008 siłami natury i jak na pierwiastkę to dosyć szybko 5,5 godzinki i było po wszystkim. Mały miał 3490 i 56 cm.

Super że jest takie forum, często z niego korzystam.
Pozdrawiam wszystkie mamy.

Ewa
 
cześć, Mam na imie Beata, mam 22 lata. W grudniu urodziłam swoją pierwszą córeczkę - Sarunie. Mieszkam na śląsku w województwie mikołowskim
 
Mamusie z uk może napiszecie gdzie mieszkacie, ja mieszkam w Warrington.
anoli84 a gdzie mieszkasz w PL koło Gorzowa? pytam bo mój m z tamtych okolic pochodzi:)
 
tak do Lubniewic jeździmy nad jeziorko:) na kaczy dołek, jak jesteśmy w Pl latem i jest ciepło, w Boleminie nie byłam ale wiem gdzie to jest bo jak jeżdżę do Nowej Soli tam się wychowywałam i mieszka moja rodzinka, autem to w Skwierzynie jest znak na Bolemin:)
mój mąż wychowywał sie w Kołczynie a teraz jego rodzice mieszkaja obok na Brzozówce, wiesz gdzie to jest?
 
No to ja tez sie przedstawie......
Mam na imie Patrycja,lat 22(we wrzesniu):-):-) pochodze z okolic Opola ale obecnie mieszkam w Dublinie i tutaj tez 18 grudnia silami natury przyszedl na swiat nasz syn Alex....najwieksze szczescie mojego zycia:happy::happy: Porod dlugi ale ...przyjemny:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i milo go wspominam:-):-)
Moj narzeczony ma 27 lat, jestesmy ze soba prawie 4 lata....:-p:-p
i ostatnio zostalam poinformowana ze Dawid chce zalegalizowac zwiazek:rofl2::rofl2::laugh2::laugh2:.
Ciaza minela bardzo szybko...teraz juz nawet mi za tym bardzo teskno;-);-):zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Dzidzius planowany lecz niespodziewany(nie mielismy pojecia ze w ciaze tak szybko sie zachodzi:-D:-D)
Ogolnie szczesliwa z nas rodzinka,choc i czasem nad nami stercza czarne chmuru...no ale nikt nie powiedzial ze zycie bedzie latwe:-D:-D:-D:-D:-D:-D
W niedalekiej przyszlosci wracamy do Polski i mam nadzieje ze kiedys poznam chociaz 1 z grudniowych mamutek:-):-)
 
tak do Lubniewic jeździmy nad jeziorko:) na kaczy dołek, jak jesteśmy w Pl latem i jest ciepło, w Boleminie nie byłam ale wiem gdzie to jest bo jak jeżdżę do Nowej Soli tam się wychowywałam i mieszka moja rodzinka, autem to w Skwierzynie jest znak na Bolemin:)
mój mąż wychowywał sie w Kołczynie a teraz jego rodzice mieszkaja obok na Brzozówce, wiesz gdzie to jest?

A wiec jeziorko jak najbartdziej jest mi znane, a bolemin jest na trasie gorzow- lubniewice. Skwierzyna oczywiscie wiem gdzie jest i Kołczyn rowniez. Mialam stamtąd znajomych w liceum:tak:. Czesto bywacie w polsce? moze sie kiedys zjedziemy. Najlepiej z Kaja bo ona tez z gorzowa:tak:
 
reklama
A wiec jeziorko jak najbartdziej jest mi znane, a bolemin jest na trasie gorzow- lubniewice. Skwierzyna oczywiscie wiem gdzie jest i Kołczyn rowniez. Mialam stamtąd znajomych w liceum:tak:. Czesto bywacie w polsce? moze sie kiedys zjedziemy. Najlepiej z Kaja bo ona tez z gorzowa:tak:

Pewnie ze możemy sie spotkać jak wszystkie będziemy akurat w Polsce:)
ja z dziećmi lecę 22lipca do Polski a wracam 9 września, u teściów będę od 22lipca do 26 lipca a później 31sierpnia do 9 września a Wy planujecie na wakacje leciec?
 
Do góry