reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O mamusiach grudniowych

Witam, mam na imie Kamila. Mam 27 lat. Dzis zaczal sie 9 tydzien. Dolegliwosci w postaci mdlosci i wymiotów mnie wykanczaja....Prowadze firmę i nie bardzo moge iść na zwolnienie. Boje się bo teraz wszyscy mówią o tych poronieniach ....do 12 tyg...
 
reklama
Witam grodnioweczki!
Mam na imie Adrianna, 29 lat, moja druga ciaza, pierwsza stracilam. Mieszkam od 2 lat w Niemczech, pracuje w firmie komputerowej. Czekam niecierpliwei na moje malenstwo i trzymam kciuki za nas wszystkie!
 
Hej kochane Mamusie:)
mam na imię Kasia i jestem z Ciechanowa...małe miasteczko ale bardzo sympatyczne...Mam 24 lata i własnie za 2 miesiace zamierzam bronić magistra:-) to juz moja druga ciąża pierwszą straciłam w pod koniec 10 tygodnia...ale nie poddaje się czekam na nasze maleństwo :-) mÓj mąz ma 25 lat i ma na imię Wojciech:) Jestesmy małeżeństwem od 5 maja 2007 więc za chwilkę rocznica:-)
Buziaki dla was
 
Witajcie dziewczyny. Ja na razie nieśmiało tu zaglądam ;-)
Mam na imię Ola, mam 27 lat, mieszkam w Poznaniu i to moja pierwsza ciąża;-)
 
Hej dziołchy:) Mam na imie Asia i mieszkam w Gdyni.To moja druga ciąża...pierwszą straciłam 27 grudnia'07 w 7 tc.O dziecko staram się od prawie 8 lat...I mam nadzieję że teraz mi się uda zostać mamą....Pozdrawiam
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :-) :-) Mam na imię Agata i jestem w ciąży pierwszy raz. Troszkę się boję bo to sam początek (6-7 tc). Mam 26 lat, mieszkam na południu Polski w okolicach Krakowa.
 
Witam wszystkie Panie :)
Ja mam na imię Ania i jestem z Jeleniej Góry.Mój mąż Mariusz ma 23 lata.Ślub braliśmy w grudniu,a teraz czekamy na prezent na rocznicę :) Nasz pierwszy dzidziuś :)
Marzycielka nie jesteś najmłodsza,bo ja mam 20 lat :) A na dzidzię czekam z utęsknieniem :) Pozdrawiam :)
Buziaki :*
 
reklama
Witam wszystkie Panie :)
Ja mam na imię Ania i jestem z Jeleniej Góry.Mój mąż Mariusz ma 23 lata.Ślub braliśmy w grudniu,a teraz czekamy na prezent na rocznicę :) Nasz pierwszy dzidziuś :)
Marzycielka nie jesteś najmłodsza,bo ja mam 20 lat :) A na dzidzię czekam z utęsknieniem :) Pozdrawiam :)
Buziaki :*


Hey :-);-)

No to super ja tez czekam na upragnione Słońce!!!
 
Do góry