reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O mamusiach grudniowych

reklama
witam! o mojej fasolce wiem juz dawna ale dopiero teraz odwazylam sie do Was dopisac. Pochodze z okolic Gorzowa Wlkp,obecnie mieszkam za granica.
Mam 24 lata od 3 lat jestem mezatka, a nasza dzidzia ma juz 12 tyg. To nasze pierwsze dziecko i bardzo jestesmy szczesliwi a termi mam na 12.12.08:-)
 
OOO Pardon.. Ja się jeszcze nie przedstawiłam :zawstydzona/y:
Mam na imię Justyna. Jestem biologiem z Krakowa. Aktualnie nie pracuje. Od 8 miesięcy jestem zamężna. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to 24.12 urodzi się nasza kochana dzidzia (13 tyg.), a ja skończę 27 lat :-) .
 
Z moich wyliczeń też wychodziła młodsza, ale pani doktor policzyła wczoraj że to już 13 tydz., a dzisiaj byłam na USG i pan doktor poprawił się, że termin będzie na 14.12 :-) więc pierwotny termin był bardziej trafny;-)
 
FDrake to super....ja mam usg we wtorek i juz sie boje...cagle mysle zeby nie przytrafilo mi sie to samo co przy poprzednich dwoch ciazach....az mi sie koszmary snia....na dodatek to wypadl mi dysk w kregoslupie...bylam dzis u lekarza i jedyne co mi mogl poradzic to lezej odpoczywac i moge brac jedynie paracetamol 1 tabletke co 3 godzxiny...koszmar....ani chodzic ani siedziec ani lezec normalnie....
 
aga_irlandia strasznie Ci współczuje.:sorry: Mi też kiedyś wypadał dysk i nie obyło się bez 2 tygodni w łóżku i serii zastrzyków butapirazolu brrr..Musi Cię okropnie boleć... Trzymaj się i nie martw na zapas. Tym razem na pewno będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo.:-)
 
reklama
FDrake dzieki bardzo ....ja mam problemy z kregoslupem 17 lat niestety...zawsze bralam zastrzyki ale niestety teraz nie moge.....mam nadzieje ze mi przejdzie ale....to nie jest takie latwe bez leczenia....oby bylo dobrze ze wszystkim...
 
Do góry