reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O mamusiach grudniowych

pytia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Lipiec 2005
Postów
4 681
Myślę, że czas, aby się przedstawić i powiedzieć coś o sobie.

W maju kończę 30 lat, jestem nauczycielką, pracuję w liceum. Mam dwuletniego synka Jasia. Mieszkamy w niewielkim miasteczku na południu Polski. Na babyboom od lipca 2005, czyli początków pierwszej ciąży.
Witam wszystkie mamusie grudniowe i mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy :-)
 
reklama
Witam! Pare słów o mnie:
W zeszłym tygodniu skończyłam 27 lat. Pochodzę z Trójmiasta, pracuje jako urzędnik w skarbówce. To nasze pierwsze, upragnione maleństwo. Pozdrawiam.
 
witam !
Mam na imie Aneta:) jestem kosmetyczka, mam synka Oliweireka ma teraz 16 miesiecy:)) takze jest z grudnia co bedzie nasza druga upragniona dzidzia:-)
pozdrawiam mamusie grudnioweczki i nie tylko :-)
 
A ja mam na imię Kamila. Mieszkam w Bydgoszczy. Mam 2 i prawie pół rocznego synka Cypriana. Na bb od konca 2005r. w miedzy czasie problemy z logowaniem i mala zmiana nicka, (dlatego postów mniej;-)) To moja trzecia ciąża. Drugą stracilam pod koniec stycznia. Był to dokladnie 1 dzień 11 tygodnia. Mam nadzieje że teraz wszystko bedzie dobrze.
aahaa pracuje jako doradca ds reklamy, obecnie na zwolnieniu :)
 
Hey kobitki :)
Ja jestem Kasia i pochodzę ze Starachowic ze Świetokrzyskiego ale teraz mieszkam w Warszawie.
Ja nie pracuję a tylko studiuje zaocznie Pedagogikę Resocjalizacyjną no i zajmuję się domem a w domu jest co robić gdyż posiadam 2 Dogi niemieckie ( 2 suczki) a jak wiadomo sa to bardzo duże psy hihi:-)
Miałam się zająć hodowlą ale na razie odkładam te plany gdyż w drodze nasze upragnione maleństwo.
W czerwcu mamy się pobrać choć tak wogóle to mieliśmy termin na wrzesnień ale chyba przesuniemy go na czerwiec albo wogóle odwołamy na przyszły rok aby zrobić ślub i chrzciny:tak:
Mój narzeczony ma naimię Michał( 25 lat) :)

P.S
A ja chyba jestem z Was najmłodsza bo mam 21 lat...:):)
Ale dzidzia upragniona.:tak::tak:
 
Mam na imie Ania bede miec w sierpniu 31 latek mam synka Cyprianka 1 rok i 7 miesiecy na mojego synka czekalam piec lat przed synkiem poronilam dwa razy i po synku trzy razy mam nadzieje ze tym razem sie uda, pochodze z Nowego Sacza a na stale mieszkam w Belgii mam meza belga ma na imie Manuel.
 
Witam serdecznie wszystki mamy:-D:-), mam na imię Ola, w marcu skończyłam 26 lat i aktualnie siedzę w domku:) To moja pierwsza ciąża i bardzo się boję. Oboje pragniemy naszemy maleństwa:tak::tak::tak: Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
Hih.. Nadal niepewnie, ale piszę. Mama Amelki, która 7 maja skończy roczek. Rycząca 30tka, ale teść stwierdził, że kobieta dopiero po 30tce najlepiej smakuje., więc tego się 3mam.Widzę, że moja historia trochę się powtórzy, bo mamy już pośród nas belfra szkoły średniej i mieszkankę Bydgoszczy... Dodam, że urodziłam się w Świeciu, gdzie mieszkałam 3 lata. Obecnie jestem na wychowawczym. Opiekuję się Amelką i domem. To drugie idzie mi marnie. Mamy też suczkę. Ma 2 lata odkąd pamiętam ;-) Ostatnio mówię, że 2,5... Marzę o domu z ogródkiem i 3ką urwisów. Mąż chce 3 córki... Zobaczymy co tym razem ustrzelił :-) Chyba dosyć wyczerpująca opowieść jak na pierwsze wystąpienie?
 
Witam wsystkie grudnióweczki!
Mam na imię Ewelina, mam 28 lat, uczę w liceum języka niemieckiego. Pochodzę z Opoczna (- słynie z plytek ceramicz, ok. 100 km od Łodzi). Mieszkam na stałe w Grójcu, ok. 40 km od W-wy. Jest to nasza pierwsza upragniona dzidzia. Wiem... trochę późno.... lecz trzeba odpłacić losowi pięknym za nadobne.... Chcielibyśmy jeszcze jedno lub dwoje...
 
reklama
Witam.Jestem ze Starogardu Gd,mam 29 lat a na imię Agnieszka....obecnie nie pracuje.Zajmuję sie moją córką Małgosią(urodzona w 29hbd,cc,605gr,30cm) no i domem.Pozdrawiam Was wszystkie ciepło i mam nadzieje,że uda mi się wytrwac...:-)
 
Do góry