reklama

o mnie

Zapraszam wszystkie mamy wcześniaków.Na pogaduchy o naszych małych dzieciątkach.

1. wiktoria12

wiktoria12 Mama i żona :)

Kochane mamusie przectawmy sie sobie.W tym wątku możemy gadać o naszych kochanych wczesniaczków wklejajcie zdjęcia opisujcie ich wyczyny które was zaskoczyły.Piszcie o wszystkim i dodajcie zdięcia maluszków:tak::tak::tak:

2. madziuchaC

madziuchaC Początkująca w BB

Witam
    Jetem Magda:)
    Moja córcia urodziła sie w 36 tc z silnym niedotlenieniem i bezdechem:)Ponadto wystapił u nas konflikt serologiczny...Dzisiaj Zosia ma 3 latka i 2 miesiące....jest sliczna,mądra a przede wszystkim zdrowa..

3. reklama
  4. Beti333

Beti333 Fanka BB :)

Hej mój wcześniak urodził się w 28 tyg

5. lidka r

lidka r kochajaca mama

witam was mamuski
    jestem mama 3 synków krystianka 6-lat(ur.35 tygodniu)i 10 miesiecznych blizniakow alana i mikolaja (ur.34 tydzien)

6. madzia84

madzia84 Kochamy Ciebie Bartusiu!!

Witam.
    mam na imie Magda jestem mamą Bartusia urodzonego w 35 tyg,miał bezdechy,operacje na serduszku ma wade serca,teraz czekamy na drugą operacje.Bartus bedzie miał 15 pazdziernika 8 miesiecy,jest slicznym,silnym i wesołym chłopczykiem.

7. agula23

agula23 Zaciekawiona BB

hej! nazywam sie Agnieszka jestem mama Bartosza urodzil sie w 35 tyg. Mam 24 lata .

8. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

Hej nazywam się Magda i jestem mamą Kacperka urodzonego w 34 tc

9. Divertte

Divertte Zaciekawiona BB

Witam. Mam już sporego ''mężczyznę'' który urodził się w 34 tc. Po komplikacjach, pobycie na ojomie nie ma sladu przejść ciężkich. Pozdrawiam mamusie wczesniaczków.

10. reklama
  11. alamiqa

alamiqa Fanka BB :)

Hej,jestem mamą skrajnego wcześniaka. Moja Córcia urodziłasię w 27 tc.Chętnie dołączę doWaszej grupy. Pozdrawiam:)

Poleć forum