reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O nas mamusiach :)

punta

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Maj 2005
Postów
1 224
Napiszmy troszkę dla odmiany o sobie. Ja mam 31 lat, na imię Ania i pracuję w jednym z Krakowskich szpitali (w administracji) ładnych parę lat, a żeby mi się "nie nudziło" zaczęłam w tym roku studia. A tak na poważnie bojąc się o swój statut pracownika, spróbuję zdobyć magiczne "mgr" przed nazwiskiem. Ciekawe czy podołam: praca, dom + dzieci i studia...
 
reklama
No to i ja się przedstawię. Na imię mam Aleksandra i mam 24 latka. Nigdzie niestety nie pracuję (ale wciąż szukam :-)). Skończyłam technikum architektury krajobrazu. Od czterech lat jestem mamusią małego łobuza i od pięciu lat szczęśliwą żonką swojego męża. I to chyba tyle o mnie. :-)
 
Cześć.
Jestem Kaśka, mam 29 lat.
Mężatka.
Obecnie nie pracuję. (Ale szukam.)
Studia to Administarcja publiczna ( licencjat), ale myślę aby pójść dalej.

Olena, ciekawa szkoła... :tak:
Punta, dasz radę. Najważniejsza to organizacja. Ja od przyszłego roku też chciałabym znaleźć pracę i podjąć studia...
 
A ja jestem Iwona mam 28 lat i sobie siedzę w domku. Pracę miałam nawet ciekawą ale szefostwo nie bardzo więc wzięłam dłuuuuugi urlop wychowawczy:-D Myślę o zrobieniu kilku kursów i po tym wychowawczym poszukam czegoś mniej stresującego, no chyba że mi mężo wybędzie za granicę:-p
 
Cześć, mam na imię Jola, mam 32 lata, od 9 lat jestem żoną, a od 4 lat mamą. Z wykształcenia jestem nauczycielką, pracuję w szkole podstawowej, w klasach młodszych. Ostatnio brakuje mi na wszystko czasu, ciągle gdzieś się spieszę: dom, praca, przedszkole. Nawet na forum zaglądam coraz rzadziej, bo wieczorami, kiedy mam wreszcie czas dla siebie, to znowu nie mam już siły. Pozdrawiam wszystkie zapracowane i zabiegane mamy.
 
czesc.na imie mam Marzena,mam 33 latka 3 wspanialych dzieci i jak narazie nie narzekam.Mamurlop wychowawczy bo przy moich 3 szczesciach jest urwanie glowy:szok:alejakos radzimy sobie z moim Grzesiem z ktorym jestem juz od 13 lat:-)pozdrawiam:happy:
 
Indeks odebrany, ale jeszcze nie wiem kiedy zajęcia. Na razie dzieci w szoku, że mamusia będzie chodzić do szkoły :)
 
no to i ja się przedstawię: Edyta lat 26. Jestem pielęgniarką, w tym roku kończę studia licencjackie (wreszcie). pracuję w wojsku (wyjeżdżam na misje)- choć po urodzeniu dziecka i przeprowadzce do innego kraju, zajmuję się tłumaczeniami i większość czasu spędzam przed komuterem w domu.
 
reklama
No to na mnie czas.
Na imie mam Sabina w tym roku koncze magiczna 30. Siedze w domku odkad urodzilam Maksika. Jak Maja pojdzie do zlobka lub przedszkola to bede szukac pracy, albo stworze cos swojego. :tak:
 
Do góry