reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<<O nas samych>>>

A ja jestem Kasia, , od 14 lat mieszkam w Bydgoszczy, ale nadal uważam się za poznaniankę :-) Mam męża, synka Piotrusia i za 11 dni skończę 33 lata :confused2:
 
reklama
Mam na imie Agnieszka, mam 28 lat, cudownego meza, corcie Hanie i czekamy na drugie malenstwo. Mieszkamy w Warszawie.
 
A ja jestem Marta, mam 29 wiosen (11 lutego skończę 30 lat) mieszkam z moim boskim mężem Markiem w Tczewie, oboje pracujemy w Gdańsku skąd też mój małż pochodzi.
W tej chwili oczekujemy naszego pierwszego maleństwa i oboje z pasją oddajemy się fotografii :-)
 
Mam na imię Asia mam 27 lat, męża Piotra. Mieszkamy w Poznaniu. To moja druga ciąża, pierwsza niestety zakończyła się poronieniem.

Mam nadzieję, że będzie ktoś z Poznania, to będziemy mogły wymienić się opiniami na temat szpitali:-)

 
Mam na imię Ania :-) 1984 rocznik, mam męża Przemka. Jestem z Legnicy, jeszcze studiuje przynajmniej się staram.
To moja pierwsza ciąża więc obchodzę się ze sobą jak z jajkiem, podobnie zresztą mój mąż :-D :-D
 
ja jestem Beata mam 35 lat z moim Jackiem jestesmy razem od 4 lat i mamy syna Mikolaja 2 lata ,teraz czekamy na nasze 2 szczescie ,mieszkamy w Holandi kolo Venlo a w Pl ja z okolic Nowego Tomysla a Jacek z Kalisza.
 
ja mam na imie Patrycja, urodzilam sie 29.09.83,czyli leci mi 27rok,moj maz ma na imie Tomek,jestesmy malzenstwem prawie 6 lat,mamy synka Alanka 5 lat,synka Xavierka 2 latka no i oczekujemy klejnego szczescia mam nadzieje ze corci(planowanej).Mieszkamy w Londynie ponad 3 lata a w Polsce pochodze z Bydgoszczy.
 
Jaki rozrzut!! I wiekowo i odległościowo. Ja mam na imię Basia, mieszkam w Zabrzu z mężem. To moja 3 ciąża. 2 poprzednie niestety zakończone stratą. Aha i mam 25 lat:)
 
reklama
Witam wszystkich :) mam na imię Marta, rocznik 1990, mieszkam z chłopakiem w Sochaczewie ( choć aktualnie na jakiś czas przeprowadziliśmy się do Łodzi). Moja pierwsza ciąża :-)
 
Do góry