reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<<O nas samych>>>

To kolej i na mnie:
Mam na imię Paulina mam 27 lat(13.08.1982- urodziłam się trzynastego w piątek),jestem ze Szczecina, z moim mężem Pawłem jesteśmy po ślubie 7 miesięcy, ale razem już 5 lat, mamy synka Patryka 3 lata i pieska spaniela o imieniu Peja, jak widać u Nas wszyscy na P i tradycja zostanie zachowana bo nasza druga dzidzia też otrzyma imię na tą literkę:-)
 
reklama
Ja mam na imię Asia, mam męża Rafała, mamy po (prawie) 29 lat - on obchodzi urodziny 26.11 a ja 14.12. Mieszkamy w Koninie. 25.11 minie 4 lata jak się znamy, a 29.11 trzy miesiące od ślubu:)
Czy jestem w ciąży to jeszcze nie wiem, czekam do terminu @ ale bardzo bym chciała:happy:
 
ja mam na imie Iza mieszkam w Tczewie mam33lata 11.12 skoncze 34 z mężem Kazikiem czekamy na nasza 2 pocieche chociaż to moja 3 ciąża synek ma 13 lat i ma na imia Daniel
 
Ostatnia edycja:
No to i ja się przedstawię:

Mam na imię Olga, prawie 27 lat, męża Darka lat tyle samo, syneczka Oliwierka 3 latka i 4 miesiące. Mieszkamy w Płocku, ja pochodzę w podwarszawskiego Legionowa. To moja druga ciąża i myślę że na dwójeczce dzieci poprzestaniemy:tak:;-)
 
To i ja się przedstawię :-) Mam na imię Anna, urodziłam się 19-09-1982, mam męża Włodzimierza, pracuję w Poznaniu, obecnie mieszkam w Szamotułach, ale już nie długo, bo przeprowadzamy się do mojego rodzinnego miasta Leszna i tam zamierzam urodzić nasze Małe Szczęście ;-)
 
hejka;-) ja tez mam na imię magda, mam 30 lat, pochodze z małopolski. mam synka jakuba 7 lat, a z marcinem jesteśmy od 4 lat i długo czekaliśmy na tą chwile która właśnie nadeszła:rofl2:
 
Hej, ja mam na imię Agnieszka (26.05.1978r.) czyli będę radosną 32-latką jak urodzę moje pierwsze, upragnione dzieciątko...Od prawie 3 lat jesteśmy razem z moim chłopakiem Pawłem (starszym ode mnie o 4 lata ale chyba młodszym duchem) i tyle też mieszkamy razem w Anglii....Z radością i niecierpliwością czekamy na nasze pierwsze Słoneczko
icon7.gif
 
Kolej i na mnie ;)

Nazywam się Kaśka, mam 31 lat, no chyba już bliżej do 32 ... ur. 30.04.1978. Mój mąż Jarek jest o rok ode mnie młodszy.
Małżeństwem jesteśmy od 10.06.2006 czyli już ponad dobre 3 lata!
Mieszkamy w Warszawie, mamy kotka o imieniu Gacek.

Uwielbiamy podróże (te dłuższe, dalsze ale i spontaniczne wypady weekendowe), uczymy się tańczyć salsę i fotografować ;)

Na dzidzię już trochę czekamy. Najpierw nie był to "ten" moment, potem było trochę trudno ale w końcu udało się i jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkich! ja też się przedstawię.
Jestem Ola, 2 stycznia skończę 25 lat. Mam męża Rafała starszego o 4 lata. Oboje interesujemy się turystyka i też z tym wiąże się nasza praca, uwielbiamy zwierzęta mamy dwa koty i psa - spanielka (jestem chyba trzecią przyszłą mamusią która ma spanielka :)). Mieszkamy od roku w Łomiankach pod Warszawą i czekamy na naszego pierwszego maluszka.
 
Do góry