reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<<O nas samych>>>

Ola,to ja z tej samej branży-od zawsze jestem związana z turystyką:-) i u rodziców też mam spaniela-moja pierwsza miłość:tak:niestety po przeprowadzce do męża nie mogłam go zabrać ze sobą,teściowa nie lubi psów a teraz juz nie miałabym serca go zabrać tacie,bo są nierozłączni;-)
 
reklama
no to teraz ja:)
Mam na imie Monika, mam skonczone 19lat. od wrzesnia jestem dumna posiadaczka męża,starszego o 5 lat. nasze malenstwo powstalo wlasnie podczas podrozy poslubnej:)) niestety musialam sie wyprowadzic do niego poza Poznań. mamy mała hodowle psow - od foksterierow,huskych na rotwailerach konczac. mimo zlej opinii sa to psy bardzo przyjazne i spokojne. pzdr!
 
Ola_fasola, OlaPio - wy związane z turystyką a ja z niej korzystam :-)
A czym się zajmujecie, jeśli wolno zapytać?

Ja po studiach byłam pilotem wycieczek, potem przerwa na dziecko, następnie praca w biurze podróży a teraz mam w planach zajmowanie się zagospodarowaniem turystycznym miasta,ale co z tego będzie, zobaczymy;-) W przyszłości,jak odchowam dzieci marzy mi się być przewodnikiem po Rzymie:tak: A z turystyki też w miarę możliwości korzystam, najbliższe plany mamy na styczeń.
 
A ja przez dwa lata byłam kasjerem lotniczym a od niedawna mam swoje małe biuro podróży, które na razie prowadzę ja ale lada chwila i będę musiała zatrudnić pracownika bo już powoli nie daje rady, zmęczona jestem po całym dniu niesamowicie. Z turystyki oczywiście też korzystam najczęściej jak mogę, ostatni wyjazd to podróż poślubna.. a teraz to nie wiem kiedy pojedziemy jeśli w czerwcu ma być dzidziuś.

OlaPio - mój spanielek to też moja wielka miłość, nie oddam go nigdy ale ciężko będzie z nim-szaleńcem i malutkim dzieckiem. Na szczęście nie jest agresywny wobec dzieci.

Oczywiście zapraszam do mojego biura podróży, może któraś z Was skorzysta.
 
Dziewczyny, czyli juz wiem do kogo sie zwrócić w sprawie podróży!!!
Jesteście specjalistki ...

tylko Łomianki trochę za daleko ode mnie ... zupełnie po drugiej stronie miasta ....
 
chociaż rzadko sie udzielam to też sie przedstawię.

Mam na imie Kasia, mam 28 lat. Mieszkam w małej miejscowości pod Suwałkami.
Mam córke Wiki z pierwszego małżeństwa, która niebawem skończy 4 lata.
Teraz jestem w szczęśliwym związku z Marcinem.
Ja pracuje w administracji publicznej, mój partner prowadzi wlasna firmę , a Wiki chodzi do przedszkola :-).
 
chociaż rzadko sie udzielam to też sie przedstawię.

Mam na imie Kasia, mam 28 lat. Mieszkam w małej miejscowości pod Suwałkami.
Mam córke Wiki z pierwszego małżeństwa, która niebawem skończy 4 lata.
Teraz jestem w szczęśliwym związku z Marcinem.
Ja pracuje w administracji publicznej, mój partner prowadzi wlasna firmę , a Wiki chodzi do przedszkola :-).

scorpioniczka super, ze sie odezwalas:-) co u ciebie slychac? jak samopoczucie?
 
Pora żebym i ja się przedstawiła:-)
Mam na imię Ewelina mam 35 lat jejku jak dużo jestem rozwódką z pierwszego małżeństwa mam 13 letnią córcie Zuzie.18 grudnia2009r mamy zamiar się pobrać z moim obecnym partnerem o11 lat młodszym z którym mam 3 letnią córcie Marysie i czekamy na następne maleństwo mamy nadzieje że tym razem będzie to chłopulek więcej dzieci nie planuje trójka to i tak dużo;-)
 
reklama
Witam:-) najwyższy czas się przedstawić. Mam 25 lat i wraz z chłopakiem mieszkam w Łodzi. Jestem Aniołkową mamą, to moja 3 ciąża.
 
Do góry