reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<<O nas samych>>>

Chyba ominęłam ten temat:-D
Asia, lat 35, dzieci brak jeśli nie liczyć 5-letniej labradorki;-), to nasza druga ciąża i wierzymy, że skończy się dobrze. Mój chłopak przeprowadził się dla mnie i do mnie ze swojego ukochanego Wrocławia. Czasem się śmieje, że mieszka na wsi a mnie to do szału doprowadza:-D.
 
reklama
Witam serdecznie!
Pozwolę sobie skrobnąć również kilka słów o sobie :)
Otóż lat mam 26 i jest to moja pierwsza ciąża.
Choć pochodze z Wrocławia to wraz z moim niedawno poślubionym (niespełna 4 miesiące temu) małżem mieszkamy obecnie i już raczej docelowo w Górach Sowich a dokładniej w Dzikowcu, a jeszcze dokładniej w 4 domowej osadzie zwanej Chudzowem :)
Oprócz nas zamieszkują tu też nasze trzy psy i do kompletu trzy koty wylegujące się aktualnie przed kominkiem.
Z wykształcenia jestem antropologiem kultury choć coś czuję, że moja przyszłośc zawodowa będzie się bardziej wiązała z hodowlą kóz i produkcją serów ;)
pozdrawiam wszystkie Was serdecznie i mam nadzieje na mile spędzony czas w Waszym towarzystwie! :)
 
ciesze sie ze troche jest tych mamuś ok 30 !!!
myslalam ze jako 35-latka bede samotna tutaj
Witajcie :-):-)

Ja też się cieszę, że jest nas trochę ;) - ja mam 31,5 ...

Witam serdecznie!
Z wykształcenia jestem antropologiem kultury choć coś czuję, że moja przyszłośc zawodowa będzie się bardziej wiązała z hodowlą kóz i produkcją serów ;)
pozdrawiam wszystkie Was serdecznie i mam nadzieje na mile spędzony czas w Waszym towarzystwie! :)

nie wspominaj o serach własnej produkcji bo skłonna jestem Cię odwiedzić!!!!! tak kocham sery ....


To teraz ja coś o sobie.
Mam 26 lat, i to moja pierwsza (a może i ostatnia ciąża-bo nie wiem czy chce więcej dzieci, choć to jedno jest bardzo chciane)
Z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacyjnym, ale pracuje w ośrodku pomocy społecznej, przyznaje świadczenia rodzinne i becikowe :)
Mieszkam 45km od warszawy pod Grójcem.

Czyli prawie sąsiadka - ja jestem z okolic Piaseczna :-)
 
Witam,

to może ja też sie przedstawię . Mam na imię Basia i jestem z Poznania. To moja 3 ciąża i raczej już ostatnia :) Jestem mamą 5 letniego Mateusza, druga ciąża niestety nie zakończyła sie pomyślnie. Pracuję jako specj. ds importu. 28.11 skoczyłam 32 lata.

Pozdrawiam
Basia
 
Kajdusia zrozumiałam cię że wchodzisz w Jezusowe ... to skoro ja skończyłam 32 to mnie się równiez Jezusowe zaczęło :)

Pozdrawiam
Basia
 
no tak, w sumie to już nie wiem jak to z tymi "jezusowymi', ja myślałam , że Jezus miał skończone 33, więc tak to się liczy.... no, ale teraz już sama nie wiem :eek:;-)
No trudno, i tak jesteśmy wątkowe, datowe bliźniaczki :-D
 
To teraz ja coś o sobie.
Mam 26 lat, i to moja pierwsza (a może i ostatnia ciąża-bo nie wiem czy chce więcej dzieci, choć to jedno jest bardzo chciane)
Z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacyjnym, ale pracuje w ośrodku pomocy społecznej, przyznaje świadczenia rodzinne i becikowe :)
Mieszkam 45km od warszawy pod Grójcem.

witajcie wszystkie nowe mamusie:-D:tak::-D
fajnie ze zajmujesz sie becikowym bo ja niewiem czy wogole bede mogla sie starac , wiec napisze zapewne do ciebie kilka pytan jesli pozwolisz....:tak::-)
 
reklama
Przedstawie sie i ja.
Mam na imie Magda ur 31 lipca 1980r
Mama Aniołka grudzień 2000r
Paulinki ur 17 sierpnia 2006r
i małej fasolki która ma urodzić sie 14 czerwca 2010r
Żona Pawła ur 1 czerwca 1979r
Mieszkamy w Kluczborku w woj opolskim
 
Do góry