reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<<O nas samych>>>

reklama
to i ja się przedstawię :) poczytujęWas już od paru tygodni :)
jestem Ania mieszkam wOlsztynie obecnie jestem w 22 tyg. upragnionej ciąży :)
na ostatnim usg nasz bąbelek okazał się Zuzią :) zobaczymy czy za tydzień sie to potwierdzi :)
 
Witam :-)
Mam na imię Magda, mam 5 letniego synka Szymonka, to moja druga ciąża :-).
Pochodzę z Żar, ale od 7 lat mieszkam we Wrocławiu.
Pozdrawiam
 
czesc dziewczyny
mam na imie Kasia i mam 29 lat
z mezem czekamy na nasza pierwsza dzidzie - Julcia na swiat ma przyjsc 25.06
 
To i ja się przedstawię...Mam na imię Magda, w tym roku skończę 30 lat. Jestem rodowitą wrocławianką...Razem z mężusiem Łukaszem czekamy na naszego pierwszego synusia - Kamilka :-)
 
reklama
Dawno nikt tu nie zaglądał, widać, że wszyscy już się znają:tak:
Jestem Kasia, mam 25lat. Pochodzę z Gdańska i nie chciałabym się stąd wyprowadzać, bo mam tu morze, lasy, teatry, kawiarnie...:-) Jestem kobietą pracującą i studentką:-)

Cieszymy się z P. naszym pierwszym kochanym maleństwem urodzonym 19.06.2010-Emilką :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry