reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<<O nas samych>>>

reklama
Mam na imię Iwona.Mam już synka Kacperka z lipca 2007 a to moja druga ciąża.Urodziłam się 26 stycznia 1988roku.Mieszkam w Dęblinie i mam męża Grzegorza.:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mam na imię Iwona.Mam już synka Kacperka z lipca 2007 a to moja druga ciąża.Jestem ze stycznia 1988roku.Mieszkam w Dęblinie i mam męża Grzegorza.:tak:


:-) miło mi poznać:-)

a to kilka słów o mnie
Ania lat 30 z Gdańska, mąż Robert i 6 letnia córka Wiktoria.
 
W sumie przyda się nam taki temat :-D

Coś o mnie...
Mam na imię Magda, urodziłam się w grudniu 1984 roku, mam męża Bartka i czekamy teraz na nasze pierwsze maleństwo :-D. Nasze życie na co dzień rozweselają dwie potworzaste istotki ;-) w składzie pies (cockerspanielka prawie 2 letnia) i szczur (ponad 2 letnia rexiczka ;-)). Mieszkamy sobie we Wrocławiu.
 
Ostatnia edycja:
Widzę że od końca, kto mnie jeszcze nie zna to:

Mam na imię Ania, mieszkam we Wrocławiu, urodziłam się 30.01.1988, mam męża Krystiana i czekamy na drugie dziecko, jedno jest z aniołkami.
 
Ja nazywam się Gosia, mam 27 lat, męża Jacka jest to nasze drugie maleństwo po poronieniu. Mieszkamy we Wrocławiu;-)
 
reklama
To moze i ja sie przedstawie:-D
Mam na imie Kamilla.Mam synka Dominika ktory urodzil sie w styczniu 2007.Razem z mezem Sebastianem mieszkamy od ponad 5 lat w Londynie:tak:.Urodzilam sie 30,03,1983 w Miastku.Moje rodzinne miasto to Chrzanow, a meza to Glogow;-).
 
Do góry