reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O nas

reklama
Kurcze wcześniej się powinnam przedstawić ale jakoś mi ten wątek umknął. Jestem Justyna, mam 27 lat i mieszkam w Częstochowie. Z Mężusiem jesteśmy po ślubie niecałe dwa latka (13.08.2005) a Tomuś jest naszym pierwszym dzieckiem (ale mamy nadzieję, że nie ostatnim :-) ). Tomek urodził się 21 listopada i dziś właśnie stuknęło Mu pół roczku :tak::tak::tak:. Całą ciąże pracowałam (w poniedziałek 20.11 prosto z pracy pojechałam na KTG i już zostałam w szpitalu) i od świąt znowu się męczę. Jetem ciężko powiedzieć kim? Na dyplomie wpisane magister technik wytwarzania. Praca sprowadza się do tego, że piszę doktorat o odlewaniu staliwa i męczę studentów na Politechnice Częstochowskiej. Ale chyba nie jestem taka zła. ;-)
Poza tym lubię czytać (szczególnie Grishama, Kinga itd...) a dla odprężenia wyszywam haft krzyżykowy (kiedyś znacznie więcej teraz Smykol nie pozwala za bardzo:no:) . Witam wszystkie Listopadówki i żałuję że tak późno.:sick:
 
tak, tak witamy, pozdrawiamy i zachęcamy do czestych odwiedzin. asynkowi życzymy stooooo laaaaat:-)
 
Dziękujemy wszystkim za przywitanie, pozdrowienia i życzonka dla Tomka. Mam tylko nadzieję że będzie troszkę czasu żeby pogadać. ;-)
 
reklama
Tutaj witamy nowe mamusie, więc witaj Bogno i Karolku!!!
Licze na to ze napiszesz nam cos więcej o sobie (najlepiej na tym wątku:tak:) i bedziesz sie udzielała często na forum i nie dołaczysz do grona mamus jednopostowych:-D
Witam także Olge i Weronike:-) (chyba was przegapiłyśmy:sorry:)
 
Do góry