reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O nas

Witam wszystkie szczesliwe mamusie listopadowych dzieciaczkow :) Ja jestem z Czestochowy ale obecnie mieszkam w Hiszpani. Kingusie urodzilam tutaj i nikomu nie polecam porodu w Hiszpani gdyz opieka nad pacjentka jest koszmarna. Ale nie o tym bedziemy rozmawiac. Poki co ciesze sie ze do was dolaczylam :)
Pozdrawiam
 
reklama
reklama
Poczytałam o Was, a teraz może coś od siebie:tak:Mam na imięKasia. W październiku dołączę do grona 26 - latek. Z wykształcenia jestem geologiem - studiowałam na AGH w Krakowie - pozdrawiam serdecznie krakowskie mamy:-D
5 lat w tym pięknym mieście i sentyment na całe zycie. Obecnie od prawie dwóch miesięcy mieszkam w Toruniu. Na razie jestem na wychowawczym, ale powoli planuję powrót do pracy. Moja sytuacja rodzinna jest nie do końca ustabilizowana - znamy się z tatą Zosi dwa lata, mieszkamy razem, o ślubie na razie nie rozmawiamy:-)
Zofia - temat rzeka:-DUrodziła się w andrzejkowy wieczór 2006. Jest świetnym bobasem - pogodna, zwariowana i prawie zawsze uśmiechnięta od ucha do ucha:-)
 
Do góry