reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O nas

Kasiu mój synio również urodził się w andrzejki i było to bardzo ciekawe doświadczenie! Szczególnie mój mąż pobił rekord w trzeżwieniu na czas, bo zrobił to w 15 minut:-D
 
reklama
Hehe Sikoreczka - niezłą kurację zafudowałaś mężowi:-D:-D Ja wylądowała w szpitalu o 16 więc mój jeszcze nie zdąrzył się poandrzejkować:-)
 
Tempo faktycznie niezle;-)
No a ja:
mam 26 lat, mature i tytul technika odziezowe.Za maz wyszlam w wieku 22 lat po 3 miesacach znajomosci;-)O Karolka staralismy sie dwa lata, ale on czekal na becikowe hihi;-)Nie pracuje, spelniam sie jako zona i matka, mam rente wiec nie jest zle.Karolek jest naszym oczkiem w glowie i musi miec rodzenstwo inaczej nieprzyzwoicie go rozpiescimy:cool2:;-):tak::-D]



 
Bodzinka - wlasnie ja tak samo myslalam, "musi miec rodzenstwo, bo inaczej go rozpiescimy"... Ha! No a kiedy planujesz druga dzidzie? :-)
 
Annie ja jeszcze co najmniej rok powinnam odczekac bo mialam cc.Planujemy za rok, dwa ale zobaczymy co przyniesie zycie.Kruszynke zawsze powitamy z otwartymi ramionami:-)Moze jeszcze na trzecie sie zdecydujmey, kto to wie;-)Oboje mamy lekkiego dzieciowego fiola hihi:-D


 
reklama
Ha! Tak naprawde tez chcielibysmy trojke, ale chyba po tym ktore jest aktualnie w brzuszku zrobimy sobie (w szczegolnosci ja sobie zrobie :rofl2:) przerwe, choc dwuletnia, bo cos ostatnimi czasy non stop w ciazy jestem, hehe... :happy2:
 
reklama
Do góry