reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

o nas :)

no to zeby nie było...to tez sie tu wpisze :-)
nazywam sie Kasia,w tym roku koncze 24 lata i czekam na moje pierwsze sloneczko,które ma pojawić się w sierpniu. mieszkam w Kędzierzynie - Koźlu (50 km od Opola).mężatką jestem od 10 miesięcy. ;-)
 
reklama
Witajcie!wpisuje się, Edyta, Toruń, 24lata, od 29kwietnia2006 szczęliwa mężatka czekamy z mężęm na naszego pierwszego dzidziusia!:-):-D
 
Tak sobie z mężem zamarzyliśmy że jak będzie córcia to będzie Natalia a synek Patryk i dlatego.:-)
Wszystko wskazuje że będzie synuś :-) a u Ciebie Lidzia?
 
hej ja jestem Ania i w lipcu zacznę "trzydziechę":szok: to mój pierwszy dzidziuś i już sie nie mogę doczekać:-) pozdrawiamy
 
nie pisałam nic wczesniej bo jestem z Wami od niedawna:happy:
mieszkam i pracuję w Opolu no a teraz z moim "przyszłym mężem" czekamy na naszą pierwszą dzidzię:-)
 
W Opolu? Aniulka, konczylam szkole w Opolu:tak: A moze mialabys ochote popaplac z nami na watku glownym?Zajzyj do nas zapraszamy:tak:
 
Aniulka Ty z Opola jestes?????ja mieszkam w koło kędzierzyna-Koźla,kurczeee tak blisko siebie jestesmy ;-) a teraz koncze studia w opolu:-)
 
reklama
Do góry