reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O naszych chłopach ;)

Moj Bartek to tez taki mis do przytulania, szczegolnie ostatnio zrobil sie bardziej czuly i kochany :) Czasem mnie wkurza bo jak on siadzie do kompa to jakby go poprostu wcielo(nic nie dociera do niego) No i jak chyba kazdy facet robi czasem cos glupiego co mnie wkurzy a potem mowi "przepraszam no nie pomyslalem" :laugh: co do slubu to Bartek strasznie mnie denerwowal bo pare dni przed slubem ja zaczynalam nerwowke a on nic jakby w ogle mial to w nosie ale za to w kosciele mi odeszly wszystkie nerwy a on byl caly spocony i przejety jak nigdy w zyciu ;) Ach jak to bylo cudownie ::) ;D ;D ;D
 
reklama
Moj teraz narzeka ,ze na nocki nie chodze bo sobie kumpli czesto zapraszal jak mnie nie bylo ::)
Teraz to sie skonczy nawet jak na nocke pojde to bedzie mial Wicia :laugh:
No to super ,ze tak dziala ta dietka ;) zeby tylko po rzuceniu palenia mu nie wrocilo cialko
 
Olu, ci nasi mezowie to takie fajne miski!! Moj ma duzy brzusio ale jakos ciezko mu sie go pozbyc bo kocha jesc! Nalezy do wesolych ludzi i potrafi rozbawic innych, nie jest nudnym smutasem i chyba twoj tez ma podobny charakter, prawada?
Aneczko, moj przed slubem tez byl wyluzowany, doslownie jakby sie nic mialo nie wydarzyc!!! Na slubie nie byl moze spocony ale przezywal! Moze to lezy w naturze naszych chlopkow!?
 
Nie ma takiej opcji,bo dieta chociaż kiedys sie skończy,to juz do końca życia zmienia nawyki żywieniowe...a jak kiedys pofolguje sobie to spowrotem na dietkę....wredna jestem,co? Ale mój mąż sam chce się zmienić  a to najważniejsze! Aneczka,ale Bartek jak cie nie będzie w domku, to od początku będzie uczył syna kumpelstwa i co faceci robia jak baby nie ma w pobliżu ;) ;D
 
Olu on juz zapowiada jak bedzie rozpieszczal synusia i ,ze to mama bedzie niedobra(oczywiscie to zarty).A wczoraj ogladalismy razem wasze zdjecia i bartek stwierdzil ,ze twoj mezus tez wyglada bardzo mlodo na zdjeciach i ucieszyl sie ,ze nie tylko on taka dzidzia :laugh: zreszta zdjecia mu sie bardzo podobaly(zapomnialabym dodac ;) )
 
reklama
Do góry