reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O naszych chłopach ;)

o matko jakie wielkie to wyszlo :o ??? nie wiem czemu przepraszam :-[
juz tamto usunelam a to kolejna proba ;)
 
reklama
my mamy po 25 ale zobaczcie czy to nie dzieciak :)
Co do smiesznych zdjec mojego meza :laugh: :laugh: :laugh:
To sylwester wszyscy bylismy przebrani za hindusow i arabow ;)

a to on i jego pasja samochod ::) ;)

 
hehe oczywiscie ;D ale kwestia wyznania wrocila do poprzedniej formy zaraz po sylwestrze i znowu nazywa siebie katolikiem ;) ;D
 
:) Aneczko fajne "przebierańce" :))
Olu - Piotruś zza moich pleców przeczytał co napisałas o nim - i jeszcze mi wpadnie w samozachwyt :)) A moja kuzynka z kolei jak go zobaczyła pierwszy ra zna slubie to powiedziala ze wyglda jak Patrick Swayze - gdzies mialam taka fotek ze mozna by go bylo faktycznie do niego porównac ;)

No i w ogóle fajnych macie mężusiów :))
 
A mój Piotruś dziś rano z tak wielkim rozmachem chciał mnie przytulić, że "machnął" kubkiem i wylał całą herbatę (a ten swój kubek to ma taki 0,5 litrowy) i obrus, który położyłam niedawno poszedł do prania.
I jak tu się denerwować na chłopa jak to było z miłości.... :))
 
To niech uwaza z tym zamachowym przytulaniem bo kolega z pracy od kristiana zlamal swojej dziewczynie w ten sposob nos!!! To sie nazywa milosc!!!
 
O matko :) nieźle.. czyżbym powinna się ubezpieczyć od skutków nadmiernej miłości ?:)
 
to przedstawiam mojego lubego
tutaj razem sylwester 2004/2005


ogólnie ma dwie pasje samochody no i komputer potrafi zniknąć przy nim na całą noc ::) ::) ::)
jest przedstawicielem handlowym a to głównie dklatego że lubi dużo jeżdżić i poznawać nowych ludzi.
i chociaż nie mamy ślubu bardzo się kochamy jesteśmy ze sobą od11 września 1997 roku ::) 8)
aha i moje kochanie jest ode mnie dwa lata starsze i już bardzo zakręcone na punkcie swojego małego synusia ;D ;D
 
reklama
Do góry