reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O przyszłych tatusiach

Pogadalismy sobie i mój mąż stwierdził, ze jak zwykle za dużo sobie wyobrażałam. Nic złego nie miał na myśli, tyle że dzieciaki to zawsze dostarczają trochę kłopotów i wrażen swoim rodzicom. Ufff..na koniec pogłaskał Hanie po brzuszku więc mi ulżyło.
 
reklama
Ech ... dla mnie jako Strzelca znak Lew jest bardzo przyjazny.
Wiadomo, że czasem zgrzyty bywają, ale kurcze facet powinien wiedzieć że jesteś w ciąży i oszczędzać nerwów.
 
na temat przyszłego taty opowiem Wam coś fajnego. pare dni temu M mnie pyta czy oglądałam prognozę pogody na następny dzień , bo ponoć ma lać, a ja na to: " no co ty!! dziewczyny na forum mówiły, że od jutra lato wraca", na co on ledwo utrzymując powagę:" aaaa, to sory!
niestety jego prognoza okazała bardziej trafna i nie omieszkał mi to wytknąć, mówiąc:
" no i jak tam dziewczyny na forum nie skarżyły się na pogodę???"
 
reklama
Do góry