reklama

O rok młodsze pierwszaki: rocznik 2008.

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez Robrojka, 27 Czerwiec 2014.

1. Robrojka

Robrojka Zaciekawiona BB

Jako że jestem mamą Julki z rocznika 2008, która od września zostanie pierwszoklasistką, chętnie podyskutuję z innymi mamami o rok młodszych pierwszaków! :) Macie obawy czy podchodzicie na spokojnie do tej reformy? U nas wielkiego stresu nie ma, bo Julka chodziła do przyszkolnej zerówki i teraz przeniesie się w sumie o drzwi dalej do klasy I. Wymagania oczywiście się zmienią, ale nie panikuję. Myślę, że będzie dobrze.

2. vivienne3

vivienne3 Fanka BB :)

Moja córka też idzie od września do pierwszej klasy, rozpoczynając rok szkolny nie będzie miała nawet sześciu lat. Ja się nie martwię o nią bo w tamtym roku poszła do szkoły moja starsza córka też jako sześcioklasista i dobrze sobie radzi w szkole.

3. reklama
  4. Robrojka

Robrojka Zaciekawiona BB

O jak fajnie, że się wypowiedziałaś! :) Fajnie, że masz pozytywne doświadczenie! Ja też. myślę, że trzeba być pozytywnie nastawionym i dawać wsparcie dzieciom.
    Podoba mi się zmiana z darmowym podręcznikiem i dopłatą do pozostałych.

5. Agnieszka Słowik

Agnieszka Słowik Zaciekawiona BB

Moja Hania też idzie do szkóły jako 6latek :-) myslę, że będzie dobrze, ale troszke się martwie... jest bardzo zywa i nie wiem czy usiedzi na miejscu az tyle czasu

Poleć forum