reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O rok młodsze pierwszaki: rocznik 2008.

Robrojka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2014
Postów
20
Jako że jestem mamą Julki z rocznika 2008, która od września zostanie pierwszoklasistką, chętnie podyskutuję z innymi mamami o rok młodszych pierwszaków! :) Macie obawy czy podchodzicie na spokojnie do tej reformy? U nas wielkiego stresu nie ma, bo Julka chodziła do przyszkolnej zerówki i teraz przeniesie się w sumie o drzwi dalej do klasy I. Wymagania oczywiście się zmienią, ale nie panikuję. Myślę, że będzie dobrze.
 
reklama
Moja córka też idzie od września do pierwszej klasy, rozpoczynając rok szkolny nie będzie miała nawet sześciu lat. Ja się nie martwię o nią bo w tamtym roku poszła do szkoły moja starsza córka też jako sześcioklasista i dobrze sobie radzi w szkole.
 
O jak fajnie, że się wypowiedziałaś! :) Fajnie, że masz pozytywne doświadczenie! Ja też. myślę, że trzeba być pozytywnie nastawionym i dawać wsparcie dzieciom.
Podoba mi się zmiana z darmowym podręcznikiem i dopłatą do pozostałych.
 
Do góry