reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

nasia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2005
Postów
517
Miasto
okolice Opola
Dziewczyny zacznę ten temat bo chyba jest w tej chwili bardzo aktualny :-)
Ja od kilku dni mam mdłości, takie całodniowe. I zapachy strasznie mi przeszkadzają. Wszystkie, nawet żel pod prysznic.
Macie jakieś sprawdzone pomysły na mdłości? Mi pomaga trochę suchy chleb :)
A co u Was?
 
reklama
też mam kłopoty z zapachami. wszystko mi śmierdzi:shocked2: również nie wiem jak mam sobie z tym radzić..
z mdłościami kłopot mam rano do momentu aż coś zjem. dlatego zmuszam się żeby zaraz po wstaniu zjeść choć kilak gryzów, od razu lepiej:happy2:
słyszałam, że na mdłości dziewczyny zjadały na czczo sucharka. na razie u nas nie jest tak źle więc jeszcze nie testowałam.
maran-atha i oby mdłości nie nadeszły;-) to nic przyjemnego. W ciąży z synkiem u mnie ich nie było, ale tym razem zdaje mi się, będzie inaczej.
 
Mnie bola piersi, jest mi niedobrze, ale co ciekawe raczej w godzinach popoludniowych i w ogole jestem lekko zakrecona jakas. Poza tym sie trzymam. Pozdrowionka:-)
 
Ja z Oliwka w ciazy mialam straszne mdlosci i sama nie wiem jak sobie radzilam heheh ,chyba poprostu sie meczylam hihihi.Slyszalam o skorce chleba aby zjesc zaraz po przebudzeniu sie.Teraz nie mam mdlosci.Praktycznie jako takich objawow nie mam.Piresi mam tkliwe i zmeczona caly czas jestem.
 
Mnie bolą piersi i brzuch. Bóle brzucha w sumie mam codziennie z różnym nasileniem. Lekarka powiedziała, ze na bóle mogę brać nospe, ale jeśli nie muszę wolę nie brać żadnej chemi. No i oczywiście jestem senna. Póki co nie mam żadnych wymiotów, ani mdłości.
 
U mnie na razie senność i ból piersi. Co do mdłości to najlepiej podjadać właśnie sucharki lub chlebek, trzeba starać się jeść małymi porcjami i pić wodę. Ponoć warto też jeść migdały. Imbir również dobrze działa na mdłości.
 
Ja mam chyba wszystkie dostępne objawy ciąży ;p
mdłości-nudności a nawet wymioty już mnie raz dopadły, tkliwość i mrowienie w piersiach, bóle podbrzusza (szczególnie po wysiłku), SENNOŚĆ I ZMĘCZENIE! Ucinam sobie drzemkę kilka razy dziennie a wieczorem zasypiam o 22, mimo że do tej pory byłam raczej nocnym markiem. Nawet mi się uwidoczniły żyłki na klatce piersiowej - mam taką niebieską siateczkę ;0
 
no a ja chodze siku co godzine dwie... to dokuczliwe zwłaszcza w nocy :( na piersiach też mam żyłki i tkliwe sutki no i newrowa jestem strasznie... zmęczenie też czasem daje o sobie znać, ale najważniejsze, że mdłości nie mam..
 
reklama
U mnie sennosc, a jak juz pisalam wczesniej poprostu jak zasypiam to sie nie wysypiam (budze sie po krotkim czasie i dotyka mnie bezsenność :-) pogmatwane)
mdłości na razie nie mam. predzej jakas zgage. Bolące piersi od momentu spodziewanej @ i tak zostaly.
 
Do góry