reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O samopoczuciu, lękach i oznakach porodu słów kilka

reklama
A można do obu naraz się dopisać ? ;)
Zawsze lubiłam spać na brzuchu, teraz nie mogę przez te bolące cycuchy i sterczące przewrażliwione sutki ;)
(i takie białe plamki mi powyłaziły na brodawkach. ??)
 
Hej
u mnie standardowo piersi obolałe no i jak zacznę pić to siusiam jak opętana.Zapach tez mi się wyostrzył praktycznie cały czas coś mi śmierdzi:eek:
 
Aniaprzemka te białe plamki, to juz może być początek wytwarzania pokarmu. Mi nie przeszło po Miśce i co jakis czas pare kropelek samo leciało, zwłaszcza jak zobaczyłam niemowlaka i maiłam bardziej chwiejny nastrój:tak:.
A mnie pomału zaczynaja jednak te sutki pobolewać:sorry2:. Mówię do M ostatnio, że dobrze że zostawiłam sobi:sorry2: staniki z poprzedniej ciąży, bo teraz mam A lub małe B, a tamte sa począwszy od C do dużego D:szok: jak karmiłam. Tylko, że wtedy startowałam z inna wagą, + 8 kg, więc może teraz zatrzymam się na C:sorry2:;-)
 
U mnie też bolące boczki, ale jak na razie przynajmniej nie mam zadnych nudnosci. Mam za to większy apetyt, ciągle bym jadła i spała :)
Wieczorami padam...
Do tego przy tych upałach męczy mnie jeszcze katar - alergia na pyłki traw. Chwilami mam dość.
Już nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty u lekarza. ;)
 
a u mnie jednym z pierwszych objawów było wyjście bardzo widocznych żyłek na biuście.
kiuk a co bierzesz na ten katar?
 
Scarletka, no właśnie nie bardzo wiem co można, więc na razie używam tylko sprayu do nosa Quixx, bo to jest tylko woda morska i woda oczyszczona. Trochę łagodzi objawy i ułatwi aoddychanie, ale nie na długo.

Moja teściowa jeszcze nic nie wie o ciąży, ale jak się dowie, to się zapytam od razu co można, bo ona jest właśnie alergologiem :) :)
 
ja właśnie w tamtej ciąży miałam taki dylemat i poszłam po poradę do swojego alergologa-immunologa. zalecił branie zyrtec, wcześniej byłam na accolette, ale te ponoć są za nowe i nie przebadane do końca pod kątem skutków ubocznych w ciąży. Łykam więc i teraz zyrtec jak mi zalecił i na razie mam spokój z katarem.
 
reklama
A powiedzcie mi od ktorego tygodnia pojawiaja sie mdlosci? Bo ja oprocz bolących piersi nie mam za duzych objawów... A wrecz przeciwnie - czuje sie dobrze... To chyba tez nie dobrze? Wedlug moich obliczen to 5 tydzien i 2 dzien od OM.. Moze za wczesnie jeszcze?
 
Do góry