reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

o tym co nas gryzie,raduje ...czyli pogaduchy o wszystkim i o niczym!!!

DZIEWCZYNY przykro mi z powodu waszych mnejszych i wiekszych zmartwien:-( ale wiem ze dacie rade b:-( o warto i szybciut:-( ko wrocicie do zdrowia no i wasze samopoczucie sie poprawi:tak: pozdrawiam i trzymam kciuki za Was:-)
 
reklama
dziewczyny dziękuję za dobre słowa otuchy i współczucie...też mam nadzieję że to tylko na dwa tyg:-(
Mona Ty się kóruj z tego przeziebienia!
niczka i koral trzymajcie się, bóle napewno minął mnie też swego czasu plecy bolały a z tym brzuchem to jak się nałażę to też ciągnie w dole...:-(

Wszystkim życzę szybkiego powrotu do normy!:tak:
 
No i bez lekarza sie nie obeszło :sick:
Na przeziebienie antybiotyk (bo inaczej przeżuci mi sie na oskrzela) a dodatkowo globulki dopochwowe bo się jakieś zapalenie przypałętało :baffled:
no i niestety brzusio boli i twardy jest i szyjka miekka, a i szkoda gadac:-( :-(
Diagnoza: "pożytku to z pani w Sylwestra żadnego nie bedzie, a oprócz tego leżec, leżec, leżec":no:
 
No i znowu byłam u lekarza bo brzuch jak bolal tak boli:sick: i nie ciekawie się dzieje i jestem podłamana, szyjak mi się skraca co grozi porodem co w obecnym czasie jest oczywiście wykluczone. Dostałam fenoterol na podtrzymanie (tabletki okropne, serce po tym tak bije jakby chciało wyskoczyc, cisnienie sie podwyższa, rece i nogi się trzęsą-masakra) i mam leżec i leżec.
Oj dziewczynki mówię Wam tak się teraz boje ale musze wierzyc ze bedzie dobrze.
:sick: :-( :sick: :-(
 
Nie załamuj się Mona - odpoczywaj a wszystko będzie dobrze. Może serducho wali Ci z nerwów? Oszczędzaj się i zobaczysz wszystko będzie dobrze. Jeżeli to cię pocieszy to w naszym zaawansowaniu ciąży można już urodzić zdrowe dzieciątko więc uszy do góry.
 
Mona2903 jestesmy z Toba. Trzymam kciuki i jak to mnie ktos powiedzial, ani mi sie waz rodzic przed 9 miesiacem!! :-) ;-)
 
reklama
No i znowu byłam u lekarza bo brzuch jak bolal tak boli:sick: i nie ciekawie się dzieje i jestem podłamana, szyjak mi się skraca co grozi porodem co w obecnym czasie jest oczywiście wykluczone. Dostałam fenoterol na podtrzymanie (tabletki okropne, serce po tym tak bije jakby chciało wyskoczyc, cisnienie sie podwyższa, rece i nogi się trzęsą-masakra) i mam leżec i leżec.
Oj dziewczynki mówię Wam tak się teraz boje ale musze wierzyc ze bedzie dobrze.
:sick: :-( :sick: :-(
mona slonko witaj w klubie...ja tez łykam to paskudztwo....tyle ze biore ispotin 40 i pomaga tylko bierz tak 20-30 min przed feneterolem.....

ja biore od listopada i od dzis wlasnie zmniejszona mam dwke do 1 polowki na dobe ale niestey chyba to niepzrerjdzie bo brzucholek twrady jak kamien i boli ....i pewnie wroce do 2 razy a bralam juz 6 razy po pol tabletki.....mona bedzie dobrze zobaczysz bardzo duzo mamus to bierze ...trzymaj sie zdrowiutko i poglaszcz swoje malenstwo niech jeszcze tam poczeka
 
Do góry