reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

o tym co nas gryzie,raduje ...czyli pogaduchy o wszystkim i o niczym!!!

szmina

mamusia Emilki i Filipka
Dołączył(a)
12 Październik 2006
Postów
3 210
Miasto
Dortmund,Niemcy
witam kwietnioweczki!!! na poczatku super wiadomosc moja kolezanka o 23.23 urodzila duzego:szok: bo wazy az 4400 i mierzy 55cm slicznego zdrowego synka z bujna czarna czupryna PoGRATULUJMY jej sukcesu!!!
ANIU CIESZYMY SIE RAZEM Z TOBA!!!
 
reklama
hmmm a tak wlasciwie to mam maly dylemat:no: idzie zima a ja mam problem zeby zapiac sie w mojej kurtce.Bylam na zakupach i nic nie kupilam bo nie wiem czy kupowac kurtke o 2 rozmiary wieksza czy co miesiac nowa?A jak u was z ciuszkami?Ja nie chcialabym nosic ogggromnych ciuchow i wygladac jak wieloryb:rofl2: Chce byc ladna, atrakcyjna przyszla mamusia. Poradzcie cos!!!
 
szmina ja w pierwszej ciazy wygladalam jaki maly wielorybek..teraz mam swoj plaszczyk zimowy z przed ciazy i jeszcze sie zapinam i mam troszke miejsca :-) ;-) na jeszcze 2 m-ce :-D choc wiadomo ze przed ciaza on mial talie a teraz mamy brzuszek ale taki slodko wygladajacy uwielbiam jak widac brzuszek w plaszcykach czy innych ubrankach :-)

a wogole to rowniez przykladam sie do GRATULACJI
 
ja rowniez lubie pokazywac brzuszek i na codzien nosze dopasowane bluzeczki.a co do kurtki narazie mieszcze sie w stara jesienna kurtke a na zime trzeba bedzie pomyslec:confused:.zreszta moze sie zmieszcze z tamtego roku bo wazylam wtedy z 15 kg wiecej.a jak nie to kupie jakis plaszczyk.
no i oczywiscie gratuluje mamusi potomka !!!
 
Hej.
Ja narazie kupiłam sobie tylko jedną parę spodni ciażowych ale jeszcze są troszkę za duże.:-)
Wziełam się na sposób i spodnie jeansowe kupiłam sobie z laykrą i takie naprawdę typowe biodrówki, fajnie leżą bo dopasowywują się pod brzuszkiem, a no i zeby nie kupywac za chwilę nowych te są tak przynajamniej o rozmiar większe (ale laykra wszystko tuszuje;-) ).
Problem bedzie chyba z kurtka ale pożyjemy zobaczymy, a sweterki to są super teraz takie za pupę z wełny i dzianiny, że fajnie się poddaja na brzuchu, a i po będą też ok.
Pozdrawiam cieplutko.
 
dzieki za odzew! ze spodniami to jest chyba najmniejszy problem NIECH ZYJA BIODROWKI:-) no a co do kurtki to kuzynka obiecala pozyczyc mi swoj plaszczyk -powinen pasowac wiec bede miala problem z glowy.Nie wiem jak w Polsce ale tutaj w Niemczech ubrania typowo ciazowe sa dosyc drogie lepiej dobrze poszukac w normalnych sklepach i zawsze sie cos znajdzie .Pozdrawiam milego weekendu.
 
No wlasnie, czy nie zauwazylyscie ze firmy szyjace dla ciezarnych, strasznie winduja ceny :wściekła/y: . Spodnie to jeszcze jestem w stanie zrozumiec, bo trzeba dodatkowo wszyc pas, ale bluzki :szok: to juz masakryczne ceny.
 
a dzisiaj calkiem inny temat-otoz my mamy psiaka i troche sie martwie zeby nasza dzidzia nie byla alergikiem bo teraz coraz wiecej dzzieci rodzi sie z alergia prawie na wszystko:szok: Moj mezus tez jest alergikiem ale na kurz domowy,pylki itp no i nastepny powod do niepokoju.Lekarka mowila ze to czy dzidzia bedzie uczulona mozna sprawdzic dopiero po narodzinach. Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze bo nie chcialabym stanac przed dylematem-oddac komus psiaka czy nie!!!:-( Nie wyobrazam sobie zycia bez niego.Daje fotke to same zobaczycie ze nie da sie go nie kochac:-) :tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Ja tu trochę dzisiaj z innej beczki bo chodzi o to, że: w chwili obecnej wynajmujemy mieszkanko (takie sobie skromne dwa pokoiki) no i od jakiegoś czasu zastanawiamy się z mężem czy powinniśmy powiedziec właścicielce, że jestem w ciąży-co prawda nie zamierzamy tu mieszkac jak urodzę ale nigdy nic nie wiadomo (bo coś ostatnio tu u nas z mieszkaniami w normalnych cenach krucho).
No i nie wiem co robic, jak myślicie powiedziec czy nie (bo jak nas wyrzuci):-( ???
 
Do góry