reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

no tak, pewnie dlatego o Tobie zapomniałam :zawstydzona/y:
więc w dwupaku są jeszcze:
- Agutek
-Anija
- JMM (czyli ja)
- Tigger
- i dziewczyny które doszły do nas w ciągu ostatniego miesiąca, których nicków nie pamiętam

na pewno kasia580 i elza74 (chociaz moze elza juz urodzila, bo dawno jej nie bylo)wiecej nie pamietam...:zawstydzona/y:dziewczyny, odzywajcie sie - robimy liste tych, ktore jeszcze zostaly!!:-)
ja spojrzalam na liste marcowek, ale wiem, ze tych, ktore sie pojawily niedawno na pewno tam nie ma
 
reklama
Rozdwojone mamusie nie maja czasu pisać bo mają się kim zajmowac a dziewczynki w dwupakach pewnie biegają na spacerki bo jest super pogoda. Ja właśnie się wybieram chociaż już mnie brzuszek pobolewa po długim spacerku, ale jak mam siedzieć w domu to będzie mi sie jeszcze bardziej dłużyło. Ale rzeczywiście tu troche pusto :(
HeIAp1
 
oczywiście że jestem jeszcze w dwupaku i jeszcze troche pobędę, chociaż strasznie to się dłuży :) A dziewczyn to rzeczywiście mało zostało, szkoda jakos tu tak cicho :(

BO2Lp1
 
Malaga mało nas się udziela na forum bo jak już jest dzidziuś w domu to juz nie ma tyle wolnego czasu co pewnie już znasz z autopsji :). Mój Mały chwilowo spi więc wskoczyłam poczytać BB
Mój Mały śpi w dzień dosyć sporo, więc mam czas na BB zerknąć i poczytać, czy cosik napisać :tak:
 
W takim razie w dwupaku pozostają <lista dotyczy AKTYWNYCH marcówek>:
- Agutek <być może już niedługo;-)>
- tigger
- JMM <znaczy ja>
- Anija
- kasia570
- elza74 <mogłaby sie pojawić i sie pochwalić czy jest jeszcze 2 w1>

to tyle jeśli chodzi o nasze marcówkowe "pozostałości";-)
ponarzekam sobie jeszcze.... na nogi :-( - bardzo mi puchną, wieczorami nie moge nawet palców do góry unieść :baffled:
poza tym cholernie boli mnie lewa noga na zmiane pogody <a to dziwne bo w pogodzie nic nie wspominali:laugh2:>
i najgorsze w tym wszystkim to że nawet nie moge sobie zaaplikować żadnej tabletki:-:)baffled:
 
Też bym sobie ponarzekała na dolegliwości, tyle, że już nie ciążowe, a pociążowe..
Jakieś takie melancholie mnie biorą :-( Do tego nie zmieszczę się w żadne!!!! spodnie sprzed ciąży :wściekła/y: Wkurza mnie to :wściekła/y: :wściekła/y: Wyżywam się na mężu :zawstydzona/y: Denerwuję się z byle powodu :zawstydzona/y:

No i zaczęła mnie głowa boleć teraz :wściekła/y: grrrrr :wściekła/y:
 
a ja próbowałam się dzisiaj wbić w dzinsy 3/4 , które kupiałm w 4 miesiącu ciąży i nosiłam do 6

no i co :confused:
dupa

tzn wlazłam ale na siłe :-p:eek:
może za miesiąc spróbuję jeszcze raz :eek:


a te chwile smutnego nastroju mam również
jest wszystko ok a ja siedzie i nagle bierze mnie taka dziwna myśl
czuję się jakoś samotnie :eek:
nie lubie tego :no:

na szczęście wiem, ze to mija
ale nienawidze sie tak czuć :sick:
 
no przynajmniej znacie przyczyne, po porodzie tak jest zawsze
a ja jak ma sie tlumaczyc?
cholerka, nuzy mnie to czekanie, choc do terminu jeszcze tydzien
 
reklama
Do góry