reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

reklama
Agutek ja gdzieś przeczytałam, że na zgagę dobre jest siemię lnianie, tzn. jakiś napar z niego. Ono chyba zobojętnia treść żoładka i pewnie dlatego zmniejsza pieczenie. Jak będziesz zainteresowana to poszukam jak się taki napar robi.
 
Agutek ja gdzieś przeczytałam, że na zgagę dobre jest siemię lnianie, tzn. jakiś napar z niego. Ono chyba zobojętnia treść żoładka i pewnie dlatego zmniejsza pieczenie. Jak będziesz zainteresowana to poszukam jak się taki napar robi.

dzieki ;-) wczoraj zakupilam sobie juz Rennie i chyba dziala, bo potem juz nic nie palilo...mam jeszcze 23 tabletki!!! na jakis czas pewnie starczy :-p
 
kurcze to wspolczuje :no:
ja nie bedac w ciazy zmykalam z reguly po 8h, a po ciazy to normalne, ze dziewczyny uciekaja po 7h, bo karmia...wiec od 14.00 maja juz wolne :happy:
 
I ja powoli mysle o L4. Pracuje niby 8 godzin, ale najbardziej denerwuje mnie ścisk w autobusie rano i po pracy - plus korki. Chodzę w kurtce narciarskiej i nie widać w ogóle brzuszka, więc nikt sie mną nie przejmuje i mnie depczą i popychają.:baffled:
 
znam ten bol - kurtki zimowe skutecznie ukrywaja nasze brzuszki :baffled:
dlatego czesto rozpinam kurtke w autobusie, zeby w razie czego ludzie widzieli, ze jestem w ciazy :tak: ;-)
 
reklama
Do góry