reklama

obawa o ciąże

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez tysia1411, 13 Styczeń 2012.

1. tysia1411

tysia1411 Zaciekawiona BB

witam mam pytanie czy normalną rzeczą jest mieć okres na początku ciązy? co prawda byłam juz w ciąży ale to było dawno i nie pamietam abym coś takiego miała. Czy mam się czegoś obawiać?

2. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Ja kazde "plamienie" uwazam za niebezpieczne:szok:
    Chce jeszcze dodac, ze moja kolezanka do 6tego mca niewiedziala, ze jest w ciazy...szok, prawda? :) Ale tak bylo.
    Malo tego - ciezko pracowala fizycznie i miala okres, tak, tak...
    A , ze czesto raz chudla raz tyla tak wiec...
    Naszczescie dzidzius urodzil sie zdrowy i w maju skonczy 2 latka:)
    Ja jestem przewrazliwiona, bo sama poronilam w zeszlym roku, tak wiec rozumiesz...
    Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 13 Styczeń 2012
  3. reklama
  4. tysia1411

tysia1411 Zaciekawiona BB

ja poronień nie miałam ale boli mnie podbrzusze czasami

5. maluszek2012

maluszek2012 Fanka BB :)

Idz do lekarza. Ja pewnego dnia tez dostalam okres,taki słaby był i każdy mi mowil ze mam sie nie martwic bo sie zdarzaja plamienia jak i okres w ciąży. Niestety u mnie w 3 miesiacu ciąży skończyło sie to ciąża obumarła...

6. monikasia

Ja z corcia mialam plamienia i tak sie wystraszylam, ze hej. Okazaly sie niegrozne. W trzeciej ciazy jednak niestety stracilam dzidzie w 11tyg. Okazalo sie, ze serduszko sie nierozwijalo i od 2 tyg malenstwo niezylo...
    Przepraszam, niechce Cie straszyc...naprawde.
    Lepiej to skonsultowac z ginem.

7. myszka2829

myszka2829 Fanka BB :)

ja czegos tu nie rozumiem sorry, tytul brzmi obawa o ciaze... to samo za siebie mowi LEKARZ ALBO SZPITAL a nie forum... i pytanie czy ktoras tez tak miala...

8. andrzelika1989

andrzelika1989 Fanka BB :)

ja bym wybrała się do szpitala lub gina, ja byłam w ciąży 4 razy i poroniłam 3 razy każde plamienie było alarmem dla mnie i odrazu jechałam w tych 3 ciążach do szpitala krwawienie oznaczało poronienie, a w 4 ciąży też miałam plamienia i nic się nie działo, ale oczywiście pędęm jechałam do szpitala to sprawdzić, bo bałam się, że to kolejna strata. Nie zastanawiaj się nie ma nad czym każde plamienia i krwawienia nie można lekceważyć nie pisz na forum tylko szmigaj jak najszybciej to sprawdzić i daj znać...

9. toxicstar

toxicstar Fanka BB :)

Zdarza się okres w ciąży, ale ja bym się bała. Dwa razy zlekceważyłam i poroniłam, myślalam, że jest wszystko ok bo nic mi w sumie nie było. Dopiero za 3 razem uważałam już bo się bałam. Nie ryzykuj, leć do lekarza albo do szpitala!

10. reklama
  11. monikasia

Tysia i jak sie czujesz? Daj znac:tak:

12. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Gdybym zauważyła plamienie natychmiast była bym w szpitalu lub u lekarza,nie rozumiem jak można siedzieć i czekać:no:
    Daj znać jak się czujesz

Poleć forum