reklama

obawa o ciąże

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez tysia1411, 13 Styczeń 2012.

1. tysia1411

tysia1411

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam mam pytanie czy normalną rzeczą jest mieć okres na początku ciązy? co prawda byłam juz w ciąży ale to było dawno i nie pamietam abym coś takiego miała. Czy mam się czegoś obawiać?

2. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja kazde "plamienie" uwazam za niebezpieczne:szok:
    Chce jeszcze dodac, ze moja kolezanka do 6tego mca niewiedziala, ze jest w ciazy...szok, prawda? :) Ale tak bylo.
    Malo tego - ciezko pracowala fizycznie i miala okres, tak, tak...
    A , ze czesto raz chudla raz tyla tak wiec...
    Naszczescie dzidzius urodzil sie zdrowy i w maju skonczy 2 latka:)
    Ja jestem przewrazliwiona, bo sama poronilam w zeszlym roku, tak wiec rozumiesz...
    Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 13 Styczeń 2012
  3. reklama
  4. tysia1411

tysia1411

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja poronień nie miałam ale boli mnie podbrzusze czasami

5. maluszek2012

maluszek2012 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Idz do lekarza. Ja pewnego dnia tez dostalam okres,taki słaby był i każdy mi mowil ze mam sie nie martwic bo sie zdarzaja plamienia jak i okres w ciąży. Niestety u mnie w 3 miesiacu ciąży skończyło sie to ciąża obumarła...

6. monikasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja z corcia mialam plamienia i tak sie wystraszylam, ze hej. Okazaly sie niegrozne. W trzeciej ciazy jednak niestety stracilam dzidzie w 11tyg. Okazalo sie, ze serduszko sie nierozwijalo i od 2 tyg malenstwo niezylo...
    Przepraszam, niechce Cie straszyc...naprawde.
    Lepiej to skonsultowac z ginem.

7. myszka2829

myszka2829 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja czegos tu nie rozumiem sorry, tytul brzmi obawa o ciaze... to samo za siebie mowi LEKARZ ALBO SZPITAL a nie forum... i pytanie czy ktoras tez tak miala...

8. inna_a

inna_a Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja bym wybrała się do szpitala lub gina, ja byłam w ciąży 4 razy i poroniłam 3 razy każde plamienie było alarmem dla mnie i odrazu jechałam w tych 3 ciążach do szpitala krwawienie oznaczało poronienie, a w 4 ciąży też miałam plamienia i nic się nie działo, ale oczywiście pędęm jechałam do szpitala to sprawdzić, bo bałam się, że to kolejna strata. Nie zastanawiaj się nie ma nad czym każde plamienia i krwawienia nie można lekceważyć nie pisz na forum tylko szmigaj jak najszybciej to sprawdzić i daj znać...

9. toxicstar

toxicstar Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zdarza się okres w ciąży, ale ja bym się bała. Dwa razy zlekceważyłam i poroniłam, myślalam, że jest wszystko ok bo nic mi w sumie nie było. Dopiero za 3 razem uważałam już bo się bałam. Nie ryzykuj, leć do lekarza albo do szpitala!

10. reklama
  11. monikasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tysia i jak sie czujesz? Daj znac:tak:

12. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gdybym zauważyła plamienie natychmiast była bym w szpitalu lub u lekarza,nie rozumiem jak można siedzieć i czekać:no:
    Daj znać jak się czujesz

Poleć forum