reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obawa o ciąże

reklama
A jednak bywa, że tak...Może nie zdarza się to często, ale są kobiety, które mająw ciąży regularne krwawienia przez pierwsze miesiące...Często przez to nie zdają sobie sprawy, że są w ciązy
 
To może i ja się udzielę w tym temacie. Ja również bardzo się boję, mam synka 5 lat, ale 2 lata temu poroniłam w 7tc. Lekarz powiedział mi że widocznie tak miało być bo oni w tak wczesnej ciąży nic nie mogą zrobić ( byłam wtedy w Anglii). Teraz znów jestem w ciąży, 5 tydzień i najbliższe tygodnie to dla mnie ogromny stres. Powodem tych obaw jest moja grupa krwi A rh-, mój mąż ma A rh+ :no: A to chyba mówi samo za siebie, w pierwszej ciąży miałam zastosowaną profilaktykę tzn zastrzyki ale to nie zmienia faktu że raz już poroniłam. Mam zlecone badanie przez gina ale wizytę mam wyznaczoną na za 3 tyg. Czy któraś z was wie coś na ten temat bo to co jest w necie na temat konfliktu przeczytałam już chyba wszystko.
 
Do góry