reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obawa przed drugą ciążą

Hej red_kitten

No mi sie też wydaje że takie zachowanie u męża nie jest normalne... Może dlatego inne dziewczyny o tym nie piszą może na szczęście nie jest to aż tak częste. Oczywiście nikt nie jest idealny i ja miałam wrażenie że mój mąż mógłby być trochę bardziej wrażliwy i wykazać się większą empatią, no ale jest dojrzałym facetem i potrafi brać odpowiedzialność za swoje czyny, w tym za spłodzenie dziecka (a właściwie już 2-ch :) ) i za małżeństwo ze mną.
Bardzo Ci współczuję - to jakiś koszmar kiedy ukochana osoba okazuje się być jakimś bezmyślnym brutalem.


Agnieszka
 
reklama
Widze ze nie tylko ja obawiam sie drugiej ciazy.Niedawno zaczelismy rozmawiac z mezem o poczeciu drugiego dzidziusia,a mnie ogarnelo przerazenie,niemam pojecia dlaczego.Sama ciaze znosilam bardzo dobrz,porod trwal zaledwie dwie godziny,nieliczac skurczow ktore zaczely sie o 1 w nocy a maml przyszla na swiat o 11.15.Mimo to barzo sie boje,chcielibysmy bardzo,ale.........Probuje sobie odpowiedziec dlaczego tak czuje,niewiem.Bardzo pragne drugiego dziecka,ale strach mnie paralizuje.Dlaczego,zastanawiam sie.
 
Ja bardzo chcę drugie dziecko. Niestety mój mąż nie chce. Mówi, że to ja w ciaży byłam straszna i On nie chce jeszcze raz tego przechodzić:no:.
Oczywiście do tego dochodzą jeszcze sprawy materialne, czy starczy nam pieniedzy, jesteśmy w trakcie remontu i jeszcze ogrom prac i pieniedzy przed nami.
Mam nadzieje, że wszystko się ułoży bo strasznie chciałabym córeczkę, chociaż jak bedzie synek to też będę Go kochać:tak:
 
A ja raz chciałam a potem nie chciałam:-).
Teraz była wpadka i musze chciec i bardzo sie z tego powodu ciesze bo swiadomie nigdy bym sie nie zdecydowała
 
No u mnie podobnie zawsze chciałam dwójke dzieci, a teraz dalej bym chciała ale mi sie nie chce ?! Mimo że ciąże znosiłam rewelacyjnie, poród nie był taki straszny, ale sam fakt zaczynania wszystkego od początku mnie troszkę przeraza !
Teraz Kacper skończył rok i jest już tak fajnie! No nie wiem jak to będzie zobaczymy !
 
Heh jakbym czytała siebie no ale ja powoli przyzwyczajam sie ze zostane mamusia po raz 2 i mam nadzieje ze nie bedzie tak zle żałuje tylko ze bedzie taka suza róznica miedzy jednym a drugim dzieckiem
 
donia 76 a jaka będzie różnica wieku między twoimi dziećmi !
A przepraszem ze pytam zdecydowaliście sami czy los zdecydował za was ?
 
Sylwia: to chyba normalne że się boisz- w końcu dizecko to jest wielka sprawa, ogromna rewolucja. Ja też jestem "boidudkiem" :) ale mój mąż z kolei jest takim luzakiem i mówi zawsze że damy radę i jakoś dajemy - no i już się tak nie boję bo faktycznie zawsze jakoś się układa :) Chociaż ostatnio jest nam ciężko dość chlipka, no ale to przejściowy stan...

Pozdrawiam!

Agnieszka
 
anzk rocznikowo to bedzie 8 lat a tak 7 i pół. Zdecydował za nas los i dobrze bo sama to bym sie nie zdecydowała chociaz zawsze chciałam miec dwoje dzieci.
Ale mam nadzie ze wszysko bedzie dobrze, chociaz jak pomysle o porodzie to echh troszke mam stracha przy pierwszym dziecku nie wiedziałąm co mnie czeka a teraz juz tak no ale jeszcze troszke czasu zostało
 
reklama
To fajnie i dobrze że jesteś szczęliwa ! Porodem się nie martw jeden przeszłaś to i drugi przejdziesz pomyslnie ! ;-)
8 lat to duża różnica, ale nie taka zła ma też swoje plusy. To starsze jest już odchowane miało mame i tatę przez 8 lat wyłącznie dla siebie to i mniej zazdrosne będzie i może już pomóc w opiece nad młodszym dzieckiem ;-):tak::-)
 
Do góry