reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawa przed poronieniem

Dołączył(a)
7 Lipiec 2008
Postów
3
Witam, chciałabym się z wami podzielić moją obawą. Wczoraj potwierdziłam u lekarza moją ciążę byłam wniebowzięta. Powiedział że to 5 tydz i na tym moje szczęście się skończyło , gdyż zaraz dokończył że ciąża jest nisko osadzona i istnieje duże prawdopodobieństwo iż poronię. Przepisał mi Luteinę 50 i kazał się nie martwić :-( Ale same powiedzcie jak tu można się nie martwić skoro w każdej chwili dzidzi może odejść. Chciałam zaznaczyć ze 4 lata temu przeszłam ostre zapalenie przydatków. Czy któraś z was też miała taki problem bo bardzo chciałabym donosić tą ciąże
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj!!!!Jestem mamą czterolatki i to co piszesz nie jest mi obce.Ja miałam dokładnie to samo!!!!Zbyt nisko osadzony zarodek.Dostałam lek duphaston i wszystko było ok.Musisz po prostu uwazac,aby nic nie dzwigac,duzo odpoczywac,az do momentu rozwiniecia sie łożyska.Ja nie miałam z tym kłopotu,bo praktycznie do konca 4-go miesiaca cały czas spałam :szok: po 16-20 h na dobe!!!!!!Budzilam sie tylko na jedzenie i dalej spac....
A potem mi spanie przeszło,a z ciążą nie było zadnych kłopotów

powodzenia i mysl pozytywnie!!!!!
 
Do góry