reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawiam się że mogę być w ciąży

Jeżeli was irytuje to poprostj nie odpowiadajcie mi na post..bo nie musicie a ja przyszłam po opinie i ją dostałam dziekuje ;) poprostu chce więcej opini i tyle nie musicie od razu się denerwować ;)
Oczekujesz, że ktoś Ci potwierdzi ciążę? Bądź powie, że nie jesteś w ciąży?
Dlaczego nie zrobisz testu ciążowego, który rozwieje twoje wątpliwości?
 
reklama
Oczekujesz, że ktoś Ci potwierdzi ciążę? Bądź powie, że nie jesteś w ciąży?
Dlaczego nie zrobisz testu ciążowego, który rozwieje twoje wątpliwości?
Zaraz i Ty zostaniesz nazwana poirytowana, bo nie udzielasz odpowiedzi na jaką autorka czeka. Tu tylko mile widziane gratulację i historie z cyklu "też tak miałam i byłam w ciąży". Wszelkie głosy rozsądku i tłumaczenia są ignorowane lub określane mianem irytacji.
Na betę nie pójdzie bo i po co? Dowie się jeszcze, że w ciąży nie jest.
 
Oczekujesz, że ktoś Ci potwierdzi ciążę? Bądź powie, że nie jesteś w ciąży?
Dlaczego nie zrobisz testu ciążowego, który rozwieje twoje wątpliwości?
Robilam..przed dotaniem tej dwudniowej miesiaczki byly 2 kreski na dwóch testach ale po czasie I dlatego postanowiłam napisać na forum zanim pojde drugi raz na betę..ja tylko prosiłam o ppinie a nie mnienocenianie. Dziekuje
 
Robilam..przed dotaniem tej dwudniowej miesiaczki byly 2 kreski na dwóch testach ale po czasie I dlatego postanowiłam napisać na forum zanim pojde drugi raz na betę..ja tylko prosiłam o ppinie a nie mnienocenianie. Dziekuje
Nikt nie ocenia. Ale nie rozumiem jakiej opinii oczekujesz. Beta wyszła ujemnie czyli na tamtą chwilę w ciąży nie byłaś. Uważasz, że okres był inny i możesz być jednak w ciąży, no to musisz zrobić test albo kolejną betę nikt tu innej opinii ci nie da skoro sama nie wiesz czy jesteś w ciąży czy nie to obce kobiety z forum tym bardziej tego nie wiedzą.
 
Nikt nie ocenia. Ale nie rozumiem jakiej opinii oczekujesz. Beta wyszła ujemnie czyli na tamtą chwilę w ciąży nie byłaś. Uważasz, że okres był inny i możesz być jednak w ciąży, no to musisz zrobić test albo kolejną betę nikt tu innej opinii ci nie da skoro sama nie wiesz czy jesteś w ciąży czy nie to obce kobiety z forum tym bardziej tego nie wiedzą.
 
Nie ma sensu wkręcać sobie czegoś co się nie wydarzy. Jesli test jest negatywny - ciąży nie ma, jest beta jest za mała - ciąży nie ma, pojawił sie okres, nawet krótki - ciąży nie ma. I to są rzeczy, których SIĘ NIE UNIKNIE i nagle NIE STANIE SIE CUD.

Coś ci powiem. Zadałaś to pytanie nie po to aby uzyskać odpowiedź na nie ale z nadzieją, że może ktoś miał podobny przypadek i będziesz mogła się z tym utożsamić a teraz masz pretensję, że dziewczyny napisały ci jak faktycznie jest. Nie próbuj na siłę szukać oznak ciąży tam gdzie jej nie ma. Mogłybyśmy powiedzieć ci "nie trać nadziei, zrob test jutro, na pewno wyjdzie pozytywny, u mnie tak było..." ale po co?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Robilam bete 2 dni po spóźnionym okresie byla 2.30 ale okres pojawił się 6 dni po spodziewanym terminie i jest inny niż do tej pory
A jesteś pewna że ta beta była 2.30?
Nie było tam przypadkiem <2.30?
Bo często laboratoria tak podają gdy poziom jest poniżej, po prostu takie mają progi. To oznacza brak ciąży oczywiście.
 
reklama
Do góry