reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

elizabennett, tak ja stosuję parafinę płynną w kiedy pojawiają się problemy z poparzeniami. Wiele kremów dla skór atopowych bazuje na parafinie ciekłej, a u mojej córki ta metoda działa najszybciej.

ale ja nie o tem.

Moje drogie, jak wasze maluchy przechodziły wyrzynanie się piątek?
Hanuszka już prawie je ma, ale jest bardzo niespokojna, drugi raz gorączkuje, nie chce się rozstać ze smokiem, nie je, mało pije, nie ma humoru. Martwię się.
To wszystko jest w normie? Zastanawiam się czy iść z nią do lekarza. Przedwczoraj miała niecałe 38, przeszło, a dziś znowu 38...
 
reklama
U nas na razie wyszła jedna piątka i było strasznie - smok non stop w użyciu, nie chciał jeść, marudził, nieprzespane noce itp itd. Gorączki nie było, ale on nigdy nie gorączkował przy ząbkowaniu.
 
Lasotka Oliwia ma już wszystkie piątki ale ciężko je przeszła, zawsze towarzyszyła temu temperatura, i katarzysko. Niechęć do jedzenia, jak już to tylko mleko albo coś chłodnego. Zupy miksowałam na papkę by coś zjadła. I górne i dolne wyszły obie naraz, więc podwójny ból.
 
Cześć dziewczyny to ja Aniolek2310 tylko niestety po tak długim okresie nie mogłam już odzyskać swojego nicku i musiałam założyć nowy.
U nas ząbkowanie w rozkwicie:-)
 
Do góry