reklama

Obawy i rozterki mam wracających do pracy

Rozwiązania
0
Ja najbardziej obawiam się samego powrotu do pracy i ponownego wdrażania się - jednak po rocznej nieobecności wiele się zmieniło, ludzie inni, itp. Maluszek zostaje w domu z babcią, ale nie mam obaw że stanie się ona ważniejsza ode mnie ;)

reklama
Rozwiązania
0
Ma nadzieję, że uda mi się wrócić do pracy za kilka miesięcy. Szukam pracy. Byłam na kilku rozmowach. Nie brakuje mi doświadczenia...

Nadulina

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
U nas synek w żłobku od tygodnia, ale cieszy się, jak tam idzie, więc chyba mu dobrze ;) Obaw jak na razie brak :)

Lebara84

Zaangażowana w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witam
Co prawda nie jestem mamą pracującą,ale być może będę?moje rozterki wynikają z długiego czasu pracy przy małym dziecku,w sensie że od rana do wieczora (wraz z dojazdem) 5 dni w tygodniu.Dochodzi do tego ewentualne siedzenie synka w przedszkolu przez około 10 godzin dziennie,ta myśl mnie bardzo przygnębia :-( Jestem na urlopie wychowawczym,ale dostałam ofertę pracy w zawodzie,ale godziny pracy 9-18 to jakaś masakra..Z dojazdem w jedną stronę około godzinę

mama Natalki2017

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witam, nie wiem czy ktoś jeszcze czyta ten wątek ale i ja dołączam do was. Od października mam wrócić do pracy :( Córka ma iść do żłobka ale stasznie się tego obawiam. Zaczęłam ja powoli wprowadzac ( po godzince) ale już zachorowała :( a zostały tylko 2 tygodnie żeby się oswoiła. Boje się strasznie tego wszystkiego. Czy dam sobie rade z tym że tak mało czasu będę mieć dla niej. Nie mówiąc o tym że nie lubię swojej pracy a na razie nie ma perspektyw na zmiany. Nie wiem też co robic jak córka znów będzie chorować. Jak będę ciągle brać wolne ( a pewnie nawet nie dostanę) to kto się zajmie córką (i ja i mąż pracujemy na zmiany). Pozdrawiam

dreamscometrue

Mama Zosi
Członek załogi
Rozwiązania
2
Hej. Moja córka ma 8 miesięcy i również myśl o powrocie do pracy mnie wręcz przeraża. Chciałabym zmienić pracę, ale boję się że nikt po macierzyńskim nie zechce mnie zatrudnić...Muszę wracać w marcu a żłobek mamy dopiero od września Trudne to wszystko

mama Natalki2017

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej. Moja córka ma 8 miesięcy i również myśl o powrocie do pracy mnie wręcz przeraża. Chciałabym zmienić pracę, ale boję się że nikt po macierzyńskim nie zechce mnie zatrudnić...Muszę wracać w marcu a żłobek mamy dopiero od września Trudne to wszystko
ja tez myślałam o zmianie pracy ale raz że właśnie nikt świeżo upieczonej matki nie zechce a dwa myslimy o drugim dziecku a mam umowe na czas nieokreślony i fajnie było by to jeszcze wykorzystać ale boje się tęz czy zaraz mnie nie zwolnią bo po firmie można się wszystkiego spodziewać

Rozwiązania
0
No, trudno się dziwić, bo taka mama jest dla pracodawcy "problematyczna" ... Wolą zatrudnić młodą, piękną singielkę bez dziecka :(

caroline80

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
No, trudno się dziwić, bo taka mama jest dla pracodawcy "problematyczna" ... Wolą zatrudnić młodą, piękną singielkę bez dziecka :(
To nie do końca tak jest. Pracodawca raczej zdaje sobie sprawę, że ta singielka może szybko przestać być singielką i zajść w ciążę. Dlatego mężczyznom jest łatwiej dostać pracę, bo są bardziej stabilni...

reklama

dgiza

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Generalnie w tego typu kwestiach zawsze jest jakiś dylemat - warto czy nie warto wracać do pracy.
Przed planowaną ciążą dobrze jest się ubezpieczyć - np jakieś ubezpieczenie grupowe (tam mają fajne warunki), bądź jeżeli nie jest to możliwe, to ubezpieczyć się indywidualnie, też często można trafić na atrakcyjne warunki, trzeba tylko poszukać. Na Link do: Porównywarka ubezpieczeń Wygodnie.pl - można jeszcze sprawdzić jak to w praktyce wygląda.

Ostatnia edycja:

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test