reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obawy przedporodowe

a ja się boje jak jasny gwint :-) piszę to całkiem powaznie,pierwsza córcia ważyła 4kg i jak pomysle co przechodziłam to mnie słabi,pocieszam się tylko tym że później jak się weźmie dzieciątko na ręce zapomina się o tym i pamietam swoje słowa "dla niej zrobiłabym to jeszcze raz"
 
reklama
ja już nie mogę się doczekać aż wezmę naszą córeczkę na ręce :-) póki co wielką przyjemność sprawia nam kompletowanie ciuszków, ostatnio wybieranie wózka. Kompletnie nie mam czasu na banie się porodu i na myślenie o tym. A muszę przyznać, że ogromna w tym też zasługa mojego męża, który wspaniale mnie wspiera i na każdym kroku pokazuje jak bardzo nas kocha i jak bardzo się cieszy. :-) a już spotkania z lekarzem się skończyły, więc nie ma kto nas straszyć ;-) pozdrawiam wszystkie Mamusie.
 
Do góry