reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy ...

K

karo88*

Gość
Witam Was dziewczyny to moja pierwsza ciąża i bardzo się przejmuje i denerwuje ( jestem sama Więc nie mam z kim pogadać o swoich obawach) denerwuje się tym że może poronilam jestem w 21 tyg nie mam żadnych bólów ani plamuen co chwilę chodzę do toalety i sprawdzam czy nic czerwonego się nie pojawia ... Też słabo odczuwam ruchy maleństwa i dlatego też się tak przejmuje 😞 ogólnie mam mały brzuch piersi mnie nie bolą może jestem przewrazliwiona Ale strasznie się martwię próbuje co noc wyczuć ruchy maleństwa ale nic nie czuje albo minimalnie ... Czy gdybym poronila badz bo coś nie tak to czy wiedzialabym o tym ?
 
reklama
Spokojnej ja tez w 21 mało co czułam ruchy, w 1 ciąże tak się zdarza ,mnie nie bolało nic 2 trymestr to mogłam góry przenosić, nie martw się, przecież jesteś pod opieką gina ,jest dobrze więc nie ma sensu się martwić
 
W mojej pierwszej ciąży miałam brzuch widoczny dopiero ok 30 tygodnia ;D piersi nic nie urosły, żadnej siary. Ruchy dziecka praktycznie nieobecne (tylko jak miałam przyciśnięty brzuch pasem z auta to po jakimś czasie czułam delikatne "laskotki"). A dziecko sobie grzecznie rosło :) nie da się przegapić poronienia. Najbliższa wizyta na usg rozwieje twoje wątpliwości :)
 
Jestes pierworódka, to po pierwsze. A one z reguły pozniej odczuwają ruchy. Po drugie byc moze masz łożysko przodujące, co bedzie amortyzowała ruchy maleństwa. A po trzecie, wizyta u lekarza ginekologa na pewno Cię uspokoi. Pozdrawiam serdecznie
 
Nie martw się, ja też długo nie czułam ruchów dziecka. Też bardzo się martwiłam. Pamiętam jak byłam u lekarza i mówiłam że nie czuje i kazał mi wieczorami lezec, najlepiej po jedzeniu i spokojnie pomyśleć co tam się w brzuszku dzieje. Leżałam i w skupieniu starałam się coś poczuć. Aż w końcu pewnego dnia obudziłam się rano i poczułam ruchy dziecka. Nie zapomnę tego momentu. Od tej pory już często czułam ruchy dzidziusia
 
Do góry