reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy

Znajoma mówiła, że w ciąży często jakieś infekcje pęcherza się zdarzają... ja zawsze miałam z tym problem. Pewnie, zrób betę jak Cię to ma uspokoić :) Damy radę i w kwietniu będziemy się cieszyć naszymi dzidziusiami. :)
No niestety ja z moim pecherzem tez mam problemy w zeszlym roku nawet siusiu nie umialam zrobic poszlam do rodzinnego lekarza przepisala mi antybiotyk ktorego nie mozna brac w ciazy niestety o ciazy nic nie wiedzialam 3 tyg pozniej okazalo sie ze ciaza jest i w 8tc tragedia dlatego teraz jestem przewrazliwiona a bralam tez antybiotyk ale on dla kobiet w ciazy mimo tego stres jest :( dlatego jutro oddam.mocz zrobie bete i moze bede spokojniejsza :)
 
reklama
To mnie teraz przestraszyłaś. :( Ja pierwszy raz w ciąży. Ale mdłości nie mam jakoś. Czasami mi niedobrze, ale jeszcze nie wymiotuje. Piersi bolą cały czas. A brzuch jakby mniej. Pierwszą wizytę mam dopiero 23 sierpnia (8tc). Zrobiłam tylko testy, bez badania krwi. Mam wrażenie, że tylko bardziej bym się denerwowała, gdyby była za niska.
Brak mdlosci to nie powód do zmartwien, raczej radości :) ja jestem w 3 ciąży i nigdy mdlosci nie mialam. Miałam 3 bezproblemowe ciąże, mam 2 zdrowych dzieci i czekam na 3.
 
Dokładnie Kasia.Zosia ja ciążę przechodzę niemalze bezobjawowo
Czasem brzuch zaboli wiadomo macica rośnie
Piersi od początku ciazy ani raz nie zabolaly
A mdłości miałam tydzień na samym początku i po tygodniu jak ręka odjal
A ciąża się zdrowo rozwija zaraz zaczynam 24 tydzień.
Aclarin Nie wiem co chcesz mieć wszystkie objawy ciążowe naraz? Powinnaś się cieszyć że się dobrze czujesz.
Jedna ma wszystkie druga wcale.zależy od kobiety.
Więc przestań narażać się na dodatkowy stres bo to wcale nic nie oznacza.
Nie rozumiem takiego myslenia
Powtórz bęte czy dobrze przerasta jak tak się boisz albo idź prywatnie i się zbadaj bo tylko czarne myśli niepotrzebnie przyciagasz
 
A ja rozumiem te obawy. U jednej kobiety USTAPIENIE objawów nic nie oznacza, a u drugiej może oznaczać tragedie (tak jak u mnie).
Możesz zrobić beta, możesz iść gdzieś prywatnie zrobić samo USG dla pewności, możesz też iść na IP i nasciemniac, że bardzo boli Cię brzuch i żeby zrobili USG.
 
Może faktycznie panikuje... Myślałam, że na tym forum można pisać o obawach... Pytać jak inne kobiety to przechodzą... nie mam pojęcia jak powinnam się czuć dlatego pytam... To moja pierwsza ciąża...
 
A ja rozumiem te obawy. U jednej kobiety USTAPIENIE objawów nic nie oznacza, a u drugiej może oznaczać tragedie (tak jak u mnie).
Możesz zrobić beta, możesz iść gdzieś prywatnie zrobić samo USG dla pewności, możesz też iść na IP i nasciemniac, że bardzo boli Cię brzuch i żeby zrobili USG.
Tak jak u mnie ustapienie objawow oznaczalo tragedie dlatego zapytalam beta
Może faktycznie panikuje... Myślałam, że na tym forum można pisać o obawach... Pytać jak inne kobiety to przechodzą... nie mam pojęcia jak powinnam się czuć dlatego pytam... To moja pierwsza ciąża...
Tez myslalam ze mozna zapytac o wszystko, ale beta zrobiona, popoludniu wyniki do odbioru :)
 
No wiadomo ze u każdej to inaczej się objawia.
Mi jak mdłości ustały po tygodniu to tez naczytalam się w necie ze moze to zle wróżyć czasem i się shizowalam poszłam na wizytę i okazało się ze wszystko ok.
Jedna ma chwile druga cala ciążę.
I juz nic nie czytaj w necie lepiej śpię.
Rozumiem obawy jak każda mama ale nie ma co tak myślec wszystko będzie ok.
A jak się obawiasz lec prywatnie bo ja bym oszalala na Twoim miejscu a t Ci tutaj nic nie powiemy bo nie siedzimy w Twojej macicy i wrózkami nie jesteśmy.
Idz na wizytę chyba pieniądze nie wchodzą tu w gre?
I się uspokoisz bo co Ci z tego ze napiszesz i my Ci napiszemy coś
Każda jest inna:)
Powodzenia daj znać
Życzę Ci takiej wspanialej ciazy jaka ja przechodzę:)
 
No wiadomo ze u każdej to inaczej się objawia.
Mi jak mdłości ustały po tygodniu to tez naczytalam się w necie ze moze to zle wróżyć czasem i się shizowalam poszłam na wizytę i okazało się ze wszystko ok.
Jedna ma chwile druga cala ciążę.
I juz nic nie czytaj w necie lepiej śpię.
Rozumiem obawy jak każda mama ale nie ma co tak myślec wszystko będzie ok.
A jak się obawiasz lec prywatnie bo ja bym oszalala na Twoim miejscu a t Ci tutaj nic nie powiemy bo nie siedzimy w Twojej macicy i wrózkami nie jesteśmy.
Idz na wizytę chyba pieniądze nie wchodzą tu w gre?
I się uspokoisz bo co Ci z tego ze napiszesz i my Ci napiszemy coś
Każda jest inna:)
Powodzenia daj znać
Życzę Ci takiej wspanialej ciazy jaka ja przechodzę:)
Niee jesli chodzi o pieniazki to nie ja caly czas chodze prywatnie takze luz. Zrobilam bete jest ok 188941,00mlU/ml takze jestem juz spokojna i wychodzi ze jednak jestem marcowka 2017 ale tutaj tez zostane :)
 
Cześć Dziewczyny :)
Miałam dylemat gdzie się wpisać, ponieważ termin waha się między 30.04, a 1.05 :D
Bardzo się ucieszyłam z pozytywnych testów (5;)).
Udało nam się błyskawicznie, bo za pierwszą próbą :) :(
Niestety mimo tego, że pierwsza ciąża (10 lat temu) minęła bez problemów, z drugą od początku mam pod górkę:(
Po pierwszej wizycie u lekarza w 6 tc lekarz zdiagnozował odklejającą się kosmówkę.
Przyjmuję luteinę 3x1 i leżę, wypoczywam w domu na L4.
Strasznie się boję, kolejna wizyta za tydzień. Nie krwawię, nie plamię, tylko troszkę pobolewał mnie brzuch jak przed miesiączką.
Trzymajcie za nas kciuki baardzooo !!!
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Miałam dylemat gdzie się wpisać, ponieważ termin waha się między 30.04, a 1.05 :D
Bardzo się ucieszyłam z pozytywnych testów (5;)).
Udało nam się błyskawicznie, bo za pierwszą próbą :) :(
Niestety mimo tego, że pierwsza ciąża (10 lat temu) minęła bez problemów, z drugą od początku mam pod górkę:(
Po pierwszej wizycie u lekarza w 6 tc lekarz zdiagnozował odklejającą się kosmówkę.
Przyjmuję luteinę 3x1 i leżę, wypoczywam w domu na L4.
Strasznie się boję, kolejna wizyta za tydzień. Nie krwawię, nie plamię, tylko troszkę pobolewał mnie brzuch jak przed miesiączką.
Trzymajcie za nas kciuki baardzooo !!!
Trzymamy, na pewno dzidzius się utrzyma! [emoji9] Zapraszam na KWIETNIOWE MAMY 2017, tam więcej się dzieje niż tutaj i można sobie pogadać [emoji106][emoji106]

w57vskjog7p17owg.png
 
Do góry