reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objaw wczesnej ciąży?

Wiktoria_22

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Listopad 2019
Postów
276
Witajcie
Jestem swiezakien tutaj 😁
Razem z mężem od sierpnia staramy się o dzidziusia. 12.11 byłam kontrolne u ginekologa w celu zrobienia cytologie itp. Lekarz powiedział,ze tego też dnia miałam owulacje. Przeważnie wiem kiedy występuje z powodu klujacego bólu. Dzień przed owulacja kochalismy się z mężem. Dziś mija mam 17 dzień cyklu. Od rana odczuwam bóle krzyża i podbrzusza jak przed okresem. Jednak do niego jeszcze trochę. (12 dni) Ból jest podobny do tego przed okresem jednak trochę bardziej kłujący. Czy któras też tak miała? Na jakikolwiek test za wcześnie, wiem o tym😔
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Witajcie
Jestem swiezakien tutaj [emoji16]
Razem z mężem od sierpnia staramy się o dzidziusia. 12.11 byłam kontrolne u ginekologa w celu zrobienia cytologie itp. Lekarz powiedział,ze tego też dnia miałam owulacje. Przeważnie wiem kiedy występuje z powodu klujacego bólu. Dzień przed owulacja kochalismy się z mężem. Dziś mija mam 17 dzień cyklu. Od rana odczuwam bóle krzyża i podbrzusza jak przed okresem. Jednak do niego jeszcze trochę. (12 dni) Ból jest podobny do tego przed okresem jednak trochę bardziej kłujący. Czy któras też tak miała? Na jakikolwiek test za wcześnie, wiem o tym[emoji17]
Pozdrawiam

Na test za wcześnie i objawy tym bardziej.
Powodzenia w staraniach, oby szybko się udało![emoji1303]
U mnie też był ból brzucha taki sam jak na zbliżający się okres, więc w ogóle nie podejrzewałam ciąży, za to to co było nowe to straszne uczucie zmęczenia, spałabym non stop. Ale wiadomo najlepszym dowodem będzie brak okresu :)
A ile przed @ zaczął cię tak boleć. Mnie zawsze dzień przed albo centralnie kilka chwil przed. A teraz mam jeszcze ponad tydzień
 
reklama
A ile przed @ zaczął cię tak boleć. Mnie zawsze dzień przed albo centralnie kilka chwil przed. A teraz mam jeszcze ponad tydzień
Już jakoś w połowie cyklu ale myślałam że to z powodu owulacji bo też to nieraz tak odczuwałam, później już blisko terminu spodziewanego okresu jakoś tydzień przed (a zazwyczaj bolał dzień przed lub dwa), a test zrobiłam tydzień po spodziewanej miesiączce, ale że cały czas mnie ten brzuch pobolewał to w ogóle nie brałam pod uwagę że to jednak ciąża. W sumie do tej pory brzuch pobolewa tak jak wtedy gdy spodziewamy się @ a jestem już w 14tc. Trochę to chaotycznie opisałam ale musisz uzbroić się w cierpliwość, :)
 
Już jakoś w połowie cyklu ale myślałam że to z powodu owulacji bo też to nieraz tak odczuwałam, później już blisko terminu spodziewanego okresu jakoś tydzień przed (a zazwyczaj bolał dzień przed lub dwa), a test zrobiłam tydzień po spodziewanej miesiączce, ale że cały czas mnie ten brzuch pobolewał to w ogóle nie brałam pod uwagę że to jednak ciąża. W sumie do tej pory brzuch pobolewa tak jak wtedy gdy spodziewamy się @ a jestem już w 14tc. Trochę to chaotycznie opisałam ale musisz uzbroić się w cierpliwość, :)
Dziękuję, wszystko rozumiem. Uh, to czekanie
 
No tak to jest, człowiek niecierpliwy :D też teraz siedze i sprawdzam w necie "objawy zbliżającego się porodu" mimo, że przecież wiem, że każdy ma inne i jak się zacznie to się zacznie xD
 
reklama
Witajcie
Jestem swiezakien tutaj [emoji16]
Razem z mężem od sierpnia staramy się o dzidziusia. 12.11 byłam kontrolne u ginekologa w celu zrobienia cytologie itp. Lekarz powiedział,ze tego też dnia miałam owulacje. Przeważnie wiem kiedy występuje z powodu klujacego bólu. Dzień przed owulacja kochalismy się z mężem. Dziś mija mam 17 dzień cyklu. Od rana odczuwam bóle krzyża i podbrzusza jak przed okresem. Jednak do niego jeszcze trochę. (12 dni) Ból jest podobny do tego przed okresem jednak trochę bardziej kłujący. Czy któras też tak miała? Na jakikolwiek test za wcześnie, wiem o tym[emoji17]
Pozdrawiam

Na test za wcześnie i objawy tym bardziej.
Powodzenia w staraniach, oby szybko się udało![emoji1303]
 
Rozwiązanie
Do góry