reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objaw wczesnej ciąży?

Wiktoria_22

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Listopad 2019
Postów
276
Witajcie
Jestem swiezakien tutaj 😁
Razem z mężem od sierpnia staramy się o dzidziusia. 12.11 byłam kontrolne u ginekologa w celu zrobienia cytologie itp. Lekarz powiedział,ze tego też dnia miałam owulacje. Przeważnie wiem kiedy występuje z powodu klujacego bólu. Dzień przed owulacja kochalismy się z mężem. Dziś mija mam 17 dzień cyklu. Od rana odczuwam bóle krzyża i podbrzusza jak przed okresem. Jednak do niego jeszcze trochę. (12 dni) Ból jest podobny do tego przed okresem jednak trochę bardziej kłujący. Czy któras też tak miała? Na jakikolwiek test za wcześnie, wiem o tym😔
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Witajcie
Jestem swiezakien tutaj [emoji16]
Razem z mężem od sierpnia staramy się o dzidziusia. 12.11 byłam kontrolne u ginekologa w celu zrobienia cytologie itp. Lekarz powiedział,ze tego też dnia miałam owulacje. Przeważnie wiem kiedy występuje z powodu klujacego bólu. Dzień przed owulacja kochalismy się z mężem. Dziś mija mam 17 dzień cyklu. Od rana odczuwam bóle krzyża i podbrzusza jak przed okresem. Jednak do niego jeszcze trochę. (12 dni) Ból jest podobny do tego przed okresem jednak trochę bardziej kłujący. Czy któras też tak miała? Na jakikolwiek test za wcześnie, wiem o tym[emoji17]
Pozdrawiam

Na test za wcześnie i objawy tym bardziej.
Powodzenia w staraniach, oby szybko się udało![emoji1303]
Tak wcześnie raczej nie będziesz miała objawów :) chyba, że Ci się właśnie zarodek zagnieżdża i to czujesz ale nie wiem czy to możliwe :D dla mnie sygnałem był brak objawów zbliżającego się okresu i okropna senność (nie da rady tej senności pomylić z czymś innym, dosłownie ścinało mnie z nóg). Za kilka dni będzie można zrobić test, najlepiej o tym nie myśl - to podobno pomaga :p
 
Tak wcześnie raczej nie będziesz miała objawów :) chyba, że Ci się właśnie zarodek zagnieżdża i to czujesz ale nie wiem czy to możliwe :D dla mnie sygnałem był brak objawów zbliżającego się okresu i okropna senność (nie da rady tej senności pomylić z czymś innym, dosłownie ścinało mnie z nóg). Za kilka dni będzie można zrobić test, najlepiej o tym nie myśl - to podobno pomaga :p
Wiem, ale nie potrafię nie myśleć. Myślę, że wiesz o czym mówię. Jednak postaram się 😊
 
Niestety, im bardziej będziesz o tym myśleć, tym bardziej będziesz się doszukiwać objawów, wszystko Ci się będzie wydawać nagle dziwne, inne, "nigdy wcześniej tak nie miałam", nakręcisz się i ewentualne rozczarowanie będzie bardzo boleć...
Na objawy za wcześnie, spróbuj zająć czymś myśli do terminu @ :)
Trzymam kciuki!
 
U mnie wystąpił bardzo wczesny objaw ciąży w postaci powiększenia się piersi - tak jak przed okresem, ale zdecydowanie za wcześnie, bo koło 16-17 dnia cyklu. Oczywiście pomyślałam, że sobie wkręcam i mam jakieś urojenia. 10 dni później pojawiła się już blada kreska na teście i jak na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Ale tak jak piszą dziewczyny - nie ma co się za bardzo nastawiać, bo potem może być jednak rozczarowanie. Mów sobie jak ja, że to urojenia i samo się okaże :p ;)
Powodzenia!
 
U mnie wystąpił bardzo wczesny objaw ciąży w postaci powiększenia się piersi - tak jak przed okresem, ale zdecydowanie za wcześnie, bo koło 16-17 dnia cyklu. Oczywiście pomyślałam, że sobie wkręcam i mam jakieś urojenia. 10 dni później pojawiła się już blada kreska na teście i jak na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Ale tak jak piszą dziewczyny - nie ma co się za bardzo nastawiać, bo potem może być jednak rozczarowanie. Mów sobie jak ja, że to urojenia i samo się okaże :p ;)
Powodzenia!
Wiem, staram się jak moge nie myśleć, ale niestety ciężko. Idę do pracy więc myślę że się czymś porządnie zajme😁 Dziwi mnie tylko to kłucie i częste siku, nie mam takich objawów przed samiuska miesiączka. Ale może tak być, że sobie wkrecam.
 
reklama
reklama
U mnie też był ból brzucha taki sam jak na zbliżający się okres, więc w ogóle nie podejrzewałam ciąży, za to to co było nowe to straszne uczucie zmęczenia, spałabym non stop. Ale wiadomo najlepszym dowodem będzie brak okresu :)
 
Do góry