reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Objaw wcześniej ciąży czy poronienie biomechaniczne ?

iiiczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
43
Hej jestem 8 dni przed 2 @ po poronieniu pierwsza @ wystąpią w terminie normalnej @ ale też tydzień przed miałam plamienie mocno różowe ale jednorazowe skontaktowałam się z lekarzem i mówił że to była poprostu owulacja itp że tak się zdarza właśnie przed pierwszą @ po poronieniu ale teraz znów jestem dokładnie 8 dni przed @ i z rana miałam biały śluz ciagnacy się a od południa bardzo mała ilosc wręcz śladowa lekko brązowego śluzu inna niż poprzednio trochę się przejęłam bo przed poronieniem miałam właśnie mocne brązowe plamienie 3 dniowe w dniu spodziewanej @. Czy to obajaw ciąży? I ponowne poronienie? Wiem że na test za wcześnie bo jeszcze 8 dni do @ ale zaczęłam się martwić w razie czego wzięłam luteinę i kwas foliowy. Może ktoś mial podobna sytuację...
 
reklama

szkala

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2019
Postów
708
Te plamienia to mnóstwo przyczyn i historii może być np.niedomoga lutealna (niski progesteron) po owu, ale tez np implantacją. Poronienie nie, bo na tak wczesnym etapie beta nawet by nie podskoczyła a wydalenie nastąpiłoby równo z miesiączka.
 
Do góry