reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy a ciąża

Pola07

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2022
Postów
15
Witajcie. Staramy się o dziecko 5 miesiąc. Kilka dni temu (dzień przed występującą miesiączką) miałam pierwszy raz objawy dotyczące piersi - bolaly, czulam 'mrowienie' w okolicy sutków. Nigdy wcześniej nie mialam podobnie. W głowie mysl, ze moze wreszcie sie udalo...
Caly dzien odczuwałam delikatny ból brzucha, zawsze byl silnny.
W nocy wystąpiło plamienie, w sumie inne niz zwykle, ale teraz przypomina okres :(
Czy ktoras miala inne dolegliwości przy okresie i okazaly sie one ciaza?
Dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Witajcie. Staramy się o dziecko 5 miesiąc. Kilka dni temu (dzień przed występującą miesiączką) miałam pierwszy raz objawy dotyczące piersi - bolaly, czulam 'mrowienie' w okolicy sutków. Nigdy wcześniej nie mialam podobnie. W głowie mysl, ze moze wreszcie sie udalo...
Caly dzien odczuwałam delikatny ból brzucha, zawsze byl silnny.
W nocy wystąpiło plamienie, w sumie inne niz zwykle, ale teraz przypomina okres :(
Czy ktoras miala inne dolegliwości przy okresie i okazaly sie one ciaza?
Dziękuję za odpowiedzi.
Okres niestety wyklucza ciążę, jeżeli jednak masz wątpliwości to jutro rano zrób test. Ja miałam, co cykl pms więc nawet nie sugerowałam się objawami 🙂
 
Witajcie. Staramy się o dziecko 5 miesiąc. Kilka dni temu (dzień przed występującą miesiączką) miałam pierwszy raz objawy dotyczące piersi - bolaly, czulam 'mrowienie' w okolicy sutków. Nigdy wcześniej nie mialam podobnie. W głowie mysl, ze moze wreszcie sie udalo...
Caly dzien odczuwałam delikatny ból brzucha, zawsze byl silnny.
W nocy wystąpiło plamienie, w sumie inne niz zwykle, ale teraz przypomina okres :(
Czy ktoras miala inne dolegliwości przy okresie i okazaly sie one ciaza?
Dziękuję za odpowiedzi.
U mnie też było podobnie. Ból i obrzmiale piersi, wymioty, nudności Ból po prawej stronie podbrzusza. Aż do dziś kiedy wystąpił Ból brzucha i plamienie 😑
 
Witajcie. Staramy się o dziecko 5 miesiąc. Kilka dni temu (dzień przed występującą miesiączką) miałam pierwszy raz objawy dotyczące piersi - bolaly, czulam 'mrowienie' w okolicy sutków. Nigdy wcześniej nie mialam podobnie. W głowie mysl, ze moze wreszcie sie udalo...
Caly dzien odczuwałam delikatny ból brzucha, zawsze byl silnny.
W nocy wystąpiło plamienie, w sumie inne niz zwykle, ale teraz przypomina okres :(
Czy ktoras miala inne dolegliwości przy okresie i okazaly sie one ciaza?
Dziękuję za odpowiedzi.
A jakie to jest plamienie ? To raczej zabarwiony śluz czy raczej krwiste jak @ ?
Bo jeśli czysta krew to niestety raczej ciąża się wyklucza :(
 
Taki bardziej śluz, na tę chwilę. Czy to może coś sugerować?
A miałaś potwierdzona owulacje ? Bo jeśli nie,’to zawsze mogła się przesunąć. Często plamienie implantacyjne występuje w terminie spodziewanej miesiączki, wlasnie gdy owulacja się przesunie :) No ale to jest zupełnie inne niż okres, zazwyczaj śluz pomieszany z brązowym lub różowym kolorem no i trwa krótko dzień, dwa. A jak jest u Ciebie ? Zrób może test jutro rano ?
 
A miałaś potwierdzona owulacje ? Bo jeśli nie,’to zawsze mogła się przesunąć. Często plamienie implantacyjne występuje w terminie spodziewanej miesiączki, wlasnie gdy owulacja się przesunie :) No ale to jest zupełnie inne niż okres, zazwyczaj śluz pomieszany z brązowym lub różowym kolorem no i trwa krótko dzień, dwa. A jak jest u Ciebie ? Zrób może test jutro rano ?
A miałaś potwierdzona owulacje ? Bo jeśli nie,’to zawsze mogła się przesunąć. Często plamienie implantacyjne występuje w terminie spodziewanej miesiączki, wlasnie gdy owulacja się przesunie :) No ale to jest zupełnie inne niż okres, zazwyczaj śluz pomieszany z brązowym lub różowym kolorem no i trwa krótko dzień, dwa. A jak jest u Ciebie ? Zrób może test jutro rano ?
Tak, owulacje mialam pare dni wcześniej. Zrobiłabym test, ale te ostatnie dni zupelnie nie przypominaly mi mojego typowego pms, zwłaszcza te piersi... Teraz, mimo 'okresu' tez je odczuwam. Albo sobie wmawiam 😅No i po drugie podswiadomie nie chce widziec tej niefajnej kreski :(
 
Tak, owulacje mialam pare dni wcześniej. Zrobiłabym test, ale te ostatnie dni zupelnie nie przypominaly mi mojego typowego pms, zwłaszcza te piersi... Teraz, mimo 'okresu' tez je odczuwam. Albo sobie wmawiam 😅No i po drugie podswiadomie nie chce widziec tej niefajnej kreski :(
Ale potwierdzona monitoringiem ? Bo jeśli tylko testami np to pamiętaj, ze nigdy się nie ma 100% pewności, ze ona wystąpiła.
Zrobiłam ba Twoim miejscu test, naprawdę. Jeśli masz objawy to test musi wyjść pozytywny- jeśli będzie negatyw to nie było to objawy ciąży.
 
reklama
Ale potwierdzona monitoringiem ? Bo jeśli tylko testami np to pamiętaj, ze nigdy się nie ma 100% pewności, ze ona wystąpiła.
Zrobiłam ba Twoim miejscu test, naprawdę. Jeśli masz objawy to test musi wyjść pozytywny- jeśli będzie negatyw to nie było to objawy ciąży.
 
Do góry