reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciaza vs okres?

Dołączył(a)
12 Styczeń 2018
Postów
14
Hejo kobietki (opcjonalnie panowie :D )
Mam taka sytuacje, ze powinnam dzis dostac okres...niby objawy sa dobrze mi znane, (wrażliwe i powiększone piersi, podobni humorki i wzmożona ochota na seks...) nie ma tu jednak standardowego bolu podbrzusza czy ochoty na zjedzenie słodkich lodów z kiszonym ogórkiem...mam okres nieregularny...ostatnim razem dostalam tydzien przed...stresuje sie troche czy nie sa to objawy pierwszych tc :/
Miałam troche stresu związanego z zaliczeniami na uczelni...a i jeszcze jedno co mnie bardzo zdziwiło, trzy dni temu miałam bol podbrzusza jak na okres...ale sobie zniknął...pomożecie zrozumieć sytuacje...? :(
 
reklama
Test wyszedł negatywny to nie ma sensu doszukiwać się objawów. Stres związany z zaliczeniami + twoja autosugestia powodują, że okres się spóźnia. Wyluzuj to wszystko wróci do normy. Też mam nieregularne cykle, a każda sesja egzaminacyjna dodatkowo opóźniała pojawienie się okresu, więc wiem co czujesz.
 
Spokojnie, najprawdopodobniej to stres...
Ale kup test, zrób jutro z porannego moczu, będziesz wiedziała

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Szczerze to boje sie zrobic ten test...raz robiłam i na tym moze zostańmy...ale dziewczyny z waszego doświadczenia...to nie sa raczej pierwsze objawy ciazy, No nie??
Jak nie zrobisz po raz kolejny testy sikanego lub z krwi, to czego oczekujesz? Skąd tu kto ma widzieć dlaczego ustały Ci objawy.
Pomyśl a może owulacja Ci się przesunęla i teraz wyjdzie pozytyw.
 
reklama
OMG! Przecież piszemy Ci, żebyś się nie wkręcała i czekała na okres bo nawet nie minął jego termin, a organizm to nie zegarek i dzisiaj tez go wcale nie musisz dostac tylko np. jutro albo za dwa, trzy dni. Poza tym robiłaś test ciążowy i jest negatywny. Objawy o których piszesz owszem miałam i oznaczały one zbliżającą się miesiączkę, ból piersi ustępował i za parę dni się pojawiała. W ciąży ustąpienie objawów zazwyczaj nie oznacza niczego dobrego. A może tak naprawdę chciałabyś być w ciąży...?:-p
 
reklama
Do góry