reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciazy chlopiecej oraz dziewczecej:)

No ja słyszałam że na dziewczynke ciągną słodycze a na chłopca - kwaśne.
Poza tym czytałam też gdzieś że jak ma być chłopak to ma się gorszą cere :)
 
reklama
baskaaa, mi się cera poprawiła :)
i ciągnie mnie tak do słodkiego... a będziemy mieć chłopaczka....ciąża ciąży nie równa :)
 
wITAM, dziewczyny
Postanowilam zaczac nowy watek bo nie znalazlam odpowiedzi na nurtujace mnie teraz pytanie. Jestem w 6 tygodniu ciazy i bardzo staralismy sie z mezem o coreczke. Synusia juz mam i nie maialam w tamtej ciazy zadnych problemow typu mdlosci, slaboscie, etc. Nie wiem natomiats jak wyglada ciaza dzieczeca, i czy ktoras z was miala tez tak ze nic (powiedzmy ze nic) nie dolegalo. Na razie nie reaguje na zadne zapachy i nie mam slabosci do zadnego typu jedzenia lub produktow, i przez to ciagle mysle czy nie bedzie to jednak Chlopczyk:)
Podzielcie sie doswiadzeniem, bedzie milo poczytac kto i jak przechodzi ciaze@meska@ lub @zenska@
Pozdrawiam



Ciekawy watek. Niestety wrozby z ksztaltu brzucha lub dolegliwosci ciazowych nie maja nic wspolnego z plcia dziecka. Ja nie mialam najmniejszej zachcianki, ani razu mnie nie zemdlilo, a co za tym idzie nie wymiotowalam. W ciazy czulam sie doskonale i ladniie wygladalam - zadnych problemow z cera lub wlosami. Urodzilam cudna dziewuszke :-D
 
ja słyszałam, że jak ma być chłopiec to mama w ciąży pięknieje. A jak dziewczynka to robi się brzydsza, bo mała można powiedzieć "odbiera" piękno matce;). Szczerze to nie jestem przekonana co do tych objawów, ja tam zrobiłam test z moczu i już się sobie tak nie przyglądam:)
 
Hej !!!
Jak przed ciążą nie lubiłam słodyczy, tak w ciąży jadłam kilogramami...nudności tylko na początku, na cerę nie mogłam narzekać : -) a urodziłam dziewczynkę
 
jeju ja jem wszytko, w zasadzie pochłaniam więc raczej nie da się po tym określić:p:p. A ogólnie to teoretycznie płeć dziecka już znam:D. Wszystko mówi, ze będzie mała księżniczka!:)
 
ja słyszałam, że jak ma być chłopiec to mama w ciąży pięknieje. A jak dziewczynka to robi się brzydsza, bo mała można powiedzieć "odbiera" piękno matce;). Szczerze to nie jestem przekonana co do tych objawów, ja tam zrobiłam test z moczu i już się sobie tak nie przyglądam:)

a będziesz po tym teście z moczu robić usg? w ogóle w którym tygodniu robiłas sobie ten test? no i gratuluję córeczki! :))
 
reklama
no to czekam na wieści, jak tam usg! sama się zastanawiam nad tym testem, czytałam na ich stronie, że robi się go jak test ciążowy, więc w sumie prosta sprawa a ciekawość zaspokoi :)))
 
Do góry