reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciazy chlopiecej oraz dziewczecej:)

Dołączył(a)
7 Lipiec 2010
Postów
3
wITAM, dziewczyny
Postanowilam zaczac nowy watek bo nie znalazlam odpowiedzi na nurtujace mnie teraz pytanie. Jestem w 6 tygodniu ciazy i bardzo staralismy sie z mezem o coreczke. Synusia juz mam i nie maialam w tamtej ciazy zadnych problemow typu mdlosci, slaboscie, etc. Nie wiem natomiats jak wyglada ciaza dzieczeca, i czy ktoras z was miala tez tak ze nic (powiedzmy ze nic) nie dolegalo. Na razie nie reaguje na zadne zapachy i nie mam slabosci do zadnego typu jedzenia lub produktow, i przez to ciagle mysle czy nie bedzie to jednak Chlopczyk:)
Podzielcie sie doswiadzeniem, bedzie milo poczytac kto i jak przechodzi ciaze@meska@ lub @zenska@
Pozdrawiam
 
reklama
Irisza- z moja 1-sza corka wymiotowalam cale 8 msc i nic nie pomagalo,nawet jak poczulam ze ktos wypil kieliszek wina to lecialam do kibelka, ale nie mialam zachcianek.
teraz tez bede miala corke i od poczatku ciazy moze 5 razy zwymiotowalam, jestem wuyczulona na zapachy ale poprostu je mocno czuje. wszystkie ludowe sposoby sa na chlopca a bedzie dziewczynka. jedynie dzien cyklu w ktorym doszlo do zaplodnienia sie zgadza wiec tylko w to wierze :)
 
U mnie bylo tak ze z synem jak bylam w ciazy to wymiotowalam pierwsze 4 mies. :/ nawet problemem bylo umycie zebow :/ strasznie mnie draznil zapach pizzy :/
Teraz jak bylam z corka w ciazy nie wymiotowalam i mialam ogromna ochote na slodkie :)
 
Ja z dziewczynką w ciąży czułam się rewelacyjnie.nie wymiotowałam ani razu. Koleżanka z dziewczynką i z chłopcem rzygała jak kot, zapachy jej strasznie przeszkadzały i ogólnie źle znosiła każdą ciążę. Także nie ma reguły:-)
 
Dziekuje dziewczyny pocieszylyscie mnie bardzo. Nati-k, ja tez wiem kiedy to sie stalo i dlatego pocichu wiem ze ma buc corcia, no ale czas pokaze. Na razie sie czuje dobrze i widze roznice miedzy pierwsza a druga ciaza w rzeczach na ktore mam lub nie mam ochoty, ale nie sa to tak oczywiste wskazowki zebym sie czula spokojnie. Z synem chialam kwiasnego, kapusta sledzie..jak rowniez pomidory i pomarancze a teraz nie chcie mi sie w ogole. zreszta nawet wcale mi sie jesc przez zaly dzien nie chce...dziwne:) Moze dla tego tez nie wymiotuje bo nic nie jem, hahah
 
Ja z Zuzią wsuwałam kwaśne, a zwłaszcza kiwi...też wiem, kiedy doszło do zapłodnienia-dokładnie w owu (z moich wyliczeń, cykle b.regularne), i powinien byś chłopak, a wyszła córa:-)Naprawdę, nie ma co się sugerować objawami...jest 50 na 50;-)
 
my też planowaliśmy córę, przed owu kilka dni było ... a lekarz mówi że chłopak będzie, co będzie to się okaże jak się urodzi :D
ja wymiotowałam jeszcze w 5 miesiącu, a i nadal mi się zdarza sporadycznie a jestem w 7, jem wszystko czasem mnie najdzie na kapuśniak o 4 nad ranem to idę gotować :) albo czasem wsunę kilogramy słodkiego.

na to chyba nie ma reguły jaka płeć, ale na pewno dziecko będzie :D
 
Cześć Dziewczyny!
Jestem w 18 tyg ciąży i noszę pod sercem dziewczynkę :-)!!!!
na początku jadłam tylko słodycze w ogromnych ilościach, teraz natomiast mam smaki mieszane. Raz słodkie raz kwaśne. W ciązy wymiotowałam umiarkowanie, bardzo drażnił mnie zapach mięsa i wędlin (przez pierwsze 12 tygodni), jadłam tylko sery i pomidory. Ogólnie od początku czułam, że to będzie dziewczynka!
 
Witam Was Noworocznie :-)
Jestem w 19 tygodniu ciąży.Bardzo chciałabym tym razem urodzić córeczkę!!
Moje dwie ciąże totalnie się różnią od siebie...Z synkiem w pierwszej ciąży strasznie długo wymiotowałam...ale z kolei nie było takiego jedzenia którego nie mogłam jeść...jadłam naprawdę wszystko!!Teraz od samego początku mam straszne obrzydzenie do mięsa...kurczaka głównie i kiełbas...nie mogę nawet powąchać bo mnie odrzuca.Teraz uwielbiam słodycze i owoce!!Od poczatku ciaży jem bardzo duże ilości owoców zwłaszcza kiwi, pomarańcze,gruszki,mandarynki...Na pierwszym usg lekarz powiedział ,że chyba będzie dziewczynka ale czekam do kolejnego usg aby to potwierdził na 100% będzie to usg połówkowe-trzymajcie kciuki 14 stycznia :-)
 
reklama
Dziekuje dziewczyny pocieszylyscie mnie bardzo. Nati-k, ja tez wiem kiedy to sie stalo i dlatego pocichu wiem ze ma buc corcia, no ale czas pokaze.

zaciekawilo mnie to co napisalas! - a jak to niby mozna sprawdzic plec jak sie wie kiedy mniej wiecej zaszlasz w ciaze?- pytam bo ja wiem dokladnie( z toleranca 1-2 dni) kiedy zaczelo sie we mnie rozwijac malenstwo
 
Do góry