reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży. Czy aby nie za wcześnie?

Dołączył(a)
25 Grudzień 2017
Postów
6
Owulacji powinna być 14.12.
Stosunek :13.12
Data ostatniej miesiączki :26.11.
Cykl średnio trwa 30 dni.

Kilka dni po owulacji zaczęły strasznie mnie boleć piersi. Są bardzo wrażliwe.

Normalnie przed miesiączka bolą dzień przed.

Kłócia w okolicach jajników, przed okresem nigdy nie odczuwam.
Szybko się męczę.
Najchętniej to bym cały dzień spała :3
Mdłości nie mam ogólnie ale taki niesmak do wszystkiego..
Czy ja już wariuje?
Czy wyolbrzymiam?
Z testem czekam na przyjście @.
Oby były dwie kreseczki.

U was jak szybko organizm zaczął dawać znaki?
 
reklama
Miałam ostre przeczucie już kilka dni po owu. Dopadła mnie zgaga, jajniki kłuły codziennie. Pozytywny test wyszedł 2 dni przed terminem @ :)
 
Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało to już dwa dni po stosunku cholernie bolały mnie piersi. Wiem że jeszcze wtedy nawet nie było zarodka ani nic, ale mój organizm dostawał już wtedy jakichś wariacji ☺. Życzę Ci żeby u Ciebie też tak było. Ale nie ma co narazie się nastawiać bo jak się bardzo chce to organizm potrafi figle płatać.
 
Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało to już dwa dni po stosunku cholernie bolały mnie piersi. Wiem że jeszcze wtedy nawet nie było zarodka ani nic, ale mój organizm dostawał już wtedy jakichś wariacji ☺. Życzę Ci żeby u Ciebie też tak było. Ale nie ma co narazie się nastawiać bo jak się bardzo chce to organizm potrafi figle płatać.
U mnie od dawna wszyscy w około mówią mi o ciąży... :)
Jak się dowiem to będę się chwalić.

Mój partner już się doczekać testu nie może.
 
Obawiam się, że wkręcasz sobie objawy.
Nie fiksuj, bo później rozczarowanie będzie bardzo bolesne.
Oczywiście jak już się okaże, że jednak jesteś w ciąży, to będziesz przypisywać wszystkie symptomy właśnie ciąży, ale tak naprawdę to może być przypadek, że akurat Cię jajnik zakłuł albo piersi są tkliwe, nawet, jak NIGDY NIGDY Ci się tak nie działo - mogło się tak dziać, ale wcześniej nie planowałaś ciąży, więc nie zwracałaś uwagi na takie głupoty, jak kłucie jajnika czy tkliwe piersi :)
 
reklama
Do góry