reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży i samopoczucie...

Aga195

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Grudzień 2011
Postów
69
Myślę,że warto założyć taki temat,bo to w najbliższych dniach i tygodniach będzie nas mocno dotyczyć :)
U mnie już objawy chwile trwają,a są to mdłości, ciągłe chodzenie siku, zgaga :-( no i oczywiście MEGA OGROMNA senność!!
Aaa i jeszcze pobolewające, nabrzmiałe piersi.
Jak jest u was?
 
reklama
U mnie:
ból głowy
ciągłe latanie do WC
od czasu do czasu pobolewanie jajnika
i od czasu do czasu ogólnie źle mi jest
 
Sikanie co 5 minut i lekki ból pęcherza, zgaga, ból głowy, kłucie w podbrzuszu co jakiś czas, senność, ogólne zniechęcenie i zmęczenie, po mału dochodzi ból piersi i krzyża...:dry:
 
- ból piersi
- raz na czas mnie zakuje w jajnikach
- ciągle mi się odbija, nawet na czczo
- lekkie wzdęcia
- jak zbyt wiele zjem to czuje kluske w gardle i żołądku
 
-mega mdłości
-ból głowy jak nie jesm długo
-bóle podbrzusza
-kłucie w jajniku
-senność
-bieganie non stop do wc
to chyba narazie wszystko..
 
U mnie na początku tylko wzdęcia. Teraz doszło:
- częste sikanie
- bóle/ kłucie podbrzusza co jakiś czas
- bardzo wyczulony węch na papierosy.
I chyba dzisiaj dochodzi senność, bo bym tylko ziewała. I spać bym chciała non stop, aż ciężko w pracy wysiedzieć ;)
 
Widzę że co jedna to ma dłuższą listę objawów ;) U mnie póki co mogę wyliczyć:

- zgaga
- bolesne piersi
- ból/kłucie w okolicy lewego jajnika
 
Usłyszałam od koleżanek mojej mamy, że mam bardzo ładną cerę jak na ten stan, ucieszyłam się, a po chwili uświadomiłam sobie, że już niedługo tak będzie...:eek:
 
reklama
U mnie:
bieganie do wc, senność ale nie jakaś straszna, ciągnięce w podbrzuszu, nabrzmiałe piersi, brzydka cera, lekkie wzdęcia.
 
Do góry