reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży i samopoczucie...

Mnie dzisiaj dopadły mdłości tylko wodę mogę pic,a na dodatek skurcz mnie złapał w lewą mogę chodzić nie mogę:( wszytko jakos przeboleje byle maleństwo:-) zdrowo rosło:)
 
reklama
Jestem w 5 tyg ciazy i ajk do tej pory meczy mnie chroniczne zmeczenie i sennosci. Wczoraj mialam chyba pierwszy dzien bez spania po katach. Oprocz tego kilka dni bolala mnie glowa i kilka razy bolalo podbrzusze ale to raczej normalne.. PIersi mam wrazliwe ale nie bolesne. Zero zgagi czy nudnosci..
Jak na razie dokladnie tak samo jak przy pierwszej ciazy..
 
U mnie to :
ból głowy
senność i bezsenność, zmęczenie
nabrzmiałe, obolałe piersi
kłucie w podbrzuszu
parcie na pęcherz
lekkie mdłości
zachcianki
wytęrzony węch
 
U mnie to: senność -zasypiam nawet w pracy:), mdłości i wymioty:(- chociaż ostatnio trochę jakby mniej, bolesność piersi no i zaczynają mi się klarować smaki:)
 
Ja jak narazie czuje sie dobrze, tydzien temu czesto bolaly mnie piersi, ale teraz przeszlo, poza tym sennosc - ziewam bez przerwy, ale w nocy sie budze i rano tez znacznie wczesniej niz przedtem. Nudnosci nie mam poki co, a jesc mi sie prawie nie chce. Narazie jest OK :)
 
więc moje :)
-bolące piersi
-bole podbrzusza jak na @, tylko rzadsze i lżejsze
-zmęczenie i senność
-bóle głowy :-( okropne migreny
-zmiany nastroju, płaczliwość :tak:
-powiększony brzuszek
-duuużo mniejsza chęć a nawet jej brak na przytulanki
-apetyt! już przekroczyłam swoją standardową wagę :zawstydzona/y:
-krostki na plecach i dekolcie, zakładam że to też wina hormonów bo normalnie ich nie mam, przed @ wyskakiwało kilka na czole, ale nie na plechach :confused:
-lekkie mdłości, póki co bez wymiotów (poprzednią ciąże często mnie mdliło ale wylądowałam w wc tylko dwa razy)
-no i leń, wielki leń :cool2:
 
A u mnie taki zestaw:)
1. ból brzucha jak na @ który rozpoczął się jeszcze przed terminem miesiączki która nie nadeszła
2. Wzdęcia/ zaparcia
3. Ogromny apetyt- przy tym niechęć do wszystkiego co słodkie:)- całkowita zmiana:)
4. Bezsenność nocą
5. Wrażliwość piersi przy dotyku
I to chyba tyle tego dobrego:-D
 
reklama
Mnie niby nie mdli, ale wszystko mi śmierdzi. Jak coś właśnie poczuje, albo sobie pomyśle, to od razu słabo mi się robi i paskudnie brrrr:eek: Sikać jakoś nie sikam często, w nocy wstaje tylko raz, czy 2, w dzień raczej spokój. Piersi nadal bolą, a no i senność mega. Ostatnio pobiłam rekord. Położyłam się spać o 24, spałam do 11 30, a o 15 tej znowu kimałam do 17 tej :/
 
Do góry