reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży i samopoczucie...

Witam;)
ja również miewam mdłości,często wzdęcia i zaparcia,bóle w podbrzuszu,mam wyczulony węch i najchętniej bym przespała cały dzień:baffled:
 
reklama
Cześć dziewczyny u mnie nie ciekawie znowu zaczęłam plamić. Do mojego lekarza nie mogę sie dodzwonić kurcze nie wiem co robić jechać na izbę czy poczekać do jutra...
ticker.php
 
Ostatnia edycja:
witam dzis już odebrał telefon i kazał przyjechać na izbę przyjęć bo jak to powiedział: Musimy przyjrzeć tym plamieniom. Strasznie sie boje ... dobra muszę trochę ogarnąć dom i spakować się jak wrócę odezwę się.
:tak:
 
Wikcia trzymam kciuki, swoją drogą trzeba uruchomić jakąś gorącą linię, gdzie wklejamy smsy, info od osób...........
 
Witam dziewczyny ... :)
Co do objawów i samopoczucia... chciałam was podpytać, czy również
wam dokuczają z rana mdłości, jeśli zbyt długo jesteście na czczo...ja muszę coś z rana przegryźć, bo bywa mi nie dobrze :( .... :)
 
reklama
nie tylko rano...cały dzień miewam mdłości, a nasilają się wtedy, gdy właśnie zaczynam robić się głodna...mam nadzieję,że minie;)
 
Do góry